vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ZyXEL ZyWALL USG 40, Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 7x SSL (2 default ), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OPT, 1x U

Kalkulačka splátek CETELEM
8996 Kč s DPH

7435 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: USG40-EU0101F
Výrobce: ZyXEL
Záruka: 60 měsíců
ZyXEL ZyWALL USG 40, Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 7...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nové USG brány ZyXEL řady Performance jsou firewally nové generace (NGFW) typu all-in-one, které jsou speciálně konstruovány pro řešení shora zmíněných problémů: splnění požadavků BYOD, ochrana před malwarem, regulace aplikací a kontrola šířky pásma pro malé organizace. Vestavěný bezdrátový přístupový bod (USG40W and USG60W) aa WLAN kontrolér umožňují rychlé vytvoření hotspotu a následné rozšíření bezdrátové sítě podle budoucích potřeb. Komplexní funkce UTM a aplikační inteligence zajišťují hloubkovou a širokou ochranu a možnost regulovat užívání webových aplikací. Konstrukce all-in-one v sobě zahrnuje všechny funkce, které malé organizace potřebují. ZyXEL USG Performance je zárukou snadné a centralizované správy a nižších celkových nákladů (TCO).


Konektory
Rozhraní: RJ-45, USB 2.0
Počet WAN portů: 1
Počet portů RJ-45: 4
Počet portů HUB/Switche: 3

Základní parametry
Typ routeru: Firewall
Firewall: Ano

Přenosové rychlosti
Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000
Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 1 000

Rozměry 216 x 143 x 33 mm
Hmotnost 890g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ZyXEL ZyWALL USG 40, Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 7x SSL (2 default ), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OPT, 1x U
Diskuze k produktu: zywall-unifikovana-bezpecnostni-brana-usg-40 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.