vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Zyxel XGS3600-26F, 26-port Fibre Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 24x Gigabit open SFP + 2x 10G SFP+ ports, QoS, A

Kalkulačka splátek CETELEM
25432 Kč s DPH

21018 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přepínače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: XGS3600-26F-EU01V1F
Výrobce: ZyXEL
Záruka: 58 měsíců
Zyxel XGS3600-26F, 26-port Fibre Metro Aggregation Gigabi...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
26-port Fibre Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 24x Gigabit open SFP + 2x 10G SFP+ ports, QoS, ACL, IGMP, IPv6, Green (802.3az), 19" rackmount

Adresová tabulka MAC s velikostí 32K
Switch Gigabit Carrier Ethernet L2 třídy Telco s paketovou vyrovnávací pamětí 4 MB
ITU-T G.8031 Ethernet Linear Protection a ITU-T G.8032 Ethernet Ring Protection Switching
ITU-T Y.1731/IEEE 802.3ah MAC Layer OAM a IEEE 802.1ag Ethernet CFM
Konstrukce s přístupem zpředu
Určeno pro vysoké teploty (temperature-hardened)
Duální napájení AC/DC
Inteligentní regulace ventilátoru pro úsporu energie
IPv6 a s-flow

Gigabitový Switch L2 Carrier Ethernet třídy Telco
ZyXEL XGS3600 je Carrier Ethernet switch třídy Telco pro druhou síťovou vrstvu (L2). Je ideální pro agregační a rozšiřující Ethernetové služby. Switch splňuje všechny standardy IEEE 802.3/u/x/z/ab/ae a je ideálním řešením díky své kombinaci cenové dostupnosti a pokročilých funkcí Carrier Access (např. IEEE 802.3ah MAC Layer OAM; IEEE 802.1ag Ethernet CFM, ITU-T Y.1731 Ethernet OAM Performance Monitoring; ITU-T G.8031 Ethernet Linear Protection a ITU-T G.8032 Ethernet Ring Protection Switching).

Pokročilé funkce QoS pro kritické služby
Stálá kvalita služeb a spolehlivé připojení je u konvergovaných sítí klíčovým faktorem pro spokojenost zákazníků: proto je kladen takový důraz na možnost řídit tok dat a nastavit různá pravidla pro zacházení s datovým tokem. Switche řady ZyXEL XGS3600/MGS3600 nabízí možnost řídit data při jejich maximální rychlosti (wirespeed): umožňují třídit a nastavovat prioritu příchozích paketů podle předem nastavených pravidel QoS.

Pokud jde o klasifikaci příchozích paketů pro podle priority, posuzují se podle pole Differentiated Services Code Point (DSCP) a 802.1p Class of Service (CoS). Klasifikace a reklasifikace může být založena na konkrétních kritériích, jako je např. IP adresa, MAC adresa, VLAN ID a číslo portu TCP/UDP. Pro účely řízení šířky pásma podporuje switch 8 prioritních front na každém portu; tak může poskytovatel služby natavit různá omezení služeb podle pravidel.

Pokročilé zabezpečení jako ochrana zákazníků
Poskytovatel služeb musí zajistit, aby se jednotliví uživatelé na sdílené síti nebo uživatelé připojení ke stejnému zařízení vzájemně neovlivňovali. Switche řady ZyXEL XGS3600 mají kompletní sadu bezpečnostní funkcí, která chrání uživatelská data na síti. Port Security odmítne neautorizovanému uživateli přístup k síti. Funkce 802.1X spolupracuje se serverem RADIUS, který omezuje přístup do sítě na základě přihlašovacího jména a hesla.

Switch dále disponuje vícevrstvým seznamem ACL (L2/L3/L4), který se stává inteligentním kontrolním mechanismem, na základě kterého mohou poskytovatelé služeb řídit přístup k síti (přes web nebo příkazový řádek) a zabránit tak neoprávněným přístupům. Lze tak nastavit pravidla, která odmítnou pakety podle zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy nebo
portů TCP/UDP.

Spolehlivá a redundantní konstrukce
Schopnost rychlé obnovy a nepřetržitý provoz jsou pro poskytovatele klíčovým faktorem. Switche řady XGS3600 disponují sadou funkcí, které se starají o spolehlivý provoz zařízení. Technologie IEEE 802.3ad Link Aggregation redukuje síťové výpadky využitím redundantních tras a agregace pásma pro kritická připojení. Protokoly EEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) a IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) umožňují okamžitou obnovu vadných připojení výběrem náhradní, záložní linky.

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Zyxel XGS3600-26F, 26-port Fibre Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 24x Gigabit open SFP + 2x 10G SFP+ ports, QoS, A
Diskuze k produktu: zyxel-xgs360026f-26port-fibre-metro-aggregation-gigabit-switch-l2-24x-gigabit-open-sfp-2x-10g-sfp-ports-qos-a není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.