vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AMICA ZZM 647 E MYČKA NÁDOBÍ VESTAVNÁ S PANELEM 60cm (10490) akce

Kalkulačka splátek CETELEM
10015 Kč s DPH

8277 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 43001563
Výrobce: Amica
Váha: 50
Záruka: 24 měsíců
AMICA ZZM 647 E MYČKA NÁDOBÍ VESTAVNÁ S PANELEM 60cm (104...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Myčka nádobí vestavná s viditelným ovládacím panelem AMICA ZZM 647 E v šířce 60 cm, v energetické třídě A++.Vestavná myčka nádobí
Energetická třída A++ Moderní design není jedinou cestou ke spokojenosti zákazníka. Technicky vyspělé myčky Amica jsou dostupné v energetické třídě A++. Ve srovnání s myčkou třídy A činí úspora spotřeby energie myčky v energetické třídě A++ 64 kWh ročně, což je přibližně 70 mycích cyklů zdarma - při použití programu Eco 50.
Intenzivní mytí 65°C Na umytí značně znečištěného nádobí, jako např. připálené hrnce, nestačí běžný program. Před základním mytím je nezbytné předmytí. Oplachování probíhá dvakrát ve studené a jednou v horké vodě. Intenzivní program, který využívá maximální teplotu mytí a zvýšenou dávku čisticího prostředku, odstraní i připálený tuk beze stopy.
Funkce 3 v 1 Dosažení dokonalých výsledků v každém programu je možné, díky použití vícesložkových tablet. Při použití této funkce není nutné dodatečně používat regenerační sůl a leštidlo.
Maxi Space3 - třetí koš na příbor Pro komfort uživatelů firma Amica nahradila tradiční koš na příbory, umístěný v dolním koši, dodatečným samostatným košem umístěným nahoře. Umístění příborů do myčky bude snazší, a prostor, který získáme v dolním koši, lze využít optimalněji Koš na příbory je instalován na vodících lištách s plným výsunem. Díky tomu lze středovou část koše snadno vyjmout, a po vytažení příborů stejně snadno umístit zpět do myčky. MaxiSpace3, to je účinnost mytí, komfort uživatele a ještě větší kapacita myčky.
Nastavitelný spodní koš Díky možnosti vložení přihrádek na talíře do libovolného koše lze zvětšit jeho povrch tak, aby se tam vešly misky, hrnce a dokonce plechy. Nyní lze snadno umýt každý hrnec nebo jiné velké nádobí.
Zabezpečení proti úniku vody (Aqua Stop) Vodní stopka je elektronická ochrana myčky, která automaticky vypne přívod vody přímo u kohoutu v případě jakékoliv poruchy, jež by ohrozila bezpečnost vaší domácnosti.
Specifikace Výška 81,5 cm Šířka 59,8 cm Hloubka 57 cm Účinnost sušení A Kapacita 14 sad nádobí Spotřeba el. energie 0.93 kWh Spotřeba vody 10 l Spotřeba energie za rok 266 kWh Spotřeba vody za rok 2800 l Hladina hluku 45 dB Energetická třída A++ Ovládací panel Typ ovládacího panelu: Viditelný Senzorové ovládání Mycí programy 7 mycích programů Intenzivní mytí 65°C Program Express 60°C - 60 min. Krátký program 40°C Šetrný program 40°C Program Eco 50°C Program Auto 45° - 55°C Program Standardní - 55°C Funkčnost Funkce 3 v 1 Odložený start do 24 h Dětská pojistka Výbava Maxi Space3 - třetí koš na příbor Sušení horkým vzduchem Nastavitelný spodní koš 4 nastavitelné poličky vrchního koše Zabezpečení proti úniku vody (Aqua Stop) Zvuková signalizace Vnitřní osvětlení - LED


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AMICA ZZM 647 E MYČKA NÁDOBÍ VESTAVNÁ S PANELEM 60cm (10490) akce
Diskuze k produktu: zzm-647-e-mycka-nadobi-vestavna-amica není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.