vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sigma BC 9.16

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1289 Kč s DPH

1065 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 09160
Výrobce: SIGMA
Záruka: 24 měsíců
Sigma BC 9.16
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SIGMA BC 9.16 Váš osobní trenér Jízda na kole je jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat do formy! Tento model, mimo měření základních funkcí jízdního kola, umí změřit také spálené kalorie a zaznamenat maximální rychlost. Funkce jízdního kola Aktuální rychlost Průměrná rychlost Maximální rychlost Porovnání mezi aktuální a průměrnou rychlostí Denní trasa Celkové kilometry Doba jízdy Celková doba jízdy Hodiny Kalorie Celkové kalorie Vlastnosti Výběr jazyka: DE-EN-FR-IT-ES-NL-PL Velikost kola nastavitelná pomocí rozměru pláště Datová komunikace prostřednictvím dokovací stanice Topline 2016 Nastavitelný servisní interval (u prodejce) Automatické spuštění /zastavení Voděodolnost podle IPX8 Spálené kalorie Odhad spálených kalorií při každé jízdě v závislosti na rychlosti a čase jízdy. Maximální rychlost Vedle vaší aktuální rychlosti, můžete zobrazit také průměrnou a maximální rychlost. Porovnání mezi aktuální a průměrnou rychlostí Porovnání aktuální a průměrné rychlosti probíhá neustále v průběhu jízdy. Srovnání mezi těmito rychlostmi je symbolizováno šipkou směřující nahoru nebo dolů. Neobjeví-li se žádná šipka, tak je aktuální rychlost téměř identická s průměrnou rychlostí. Přednastavený rozměr kola Nastavení velikosti kola je velmi jednoduché. Velikost lze nastavit snadno pomocí předdefinovaných rozměrů kola 16“ až 29“. Je možné i ruční zadávání velikosti kola v milimetrech pro vyšší přesnost měření. Statistika tréninků až 100 hodin Kromě celkových hodnot, uchovává statistiky o trénincích za posledních 100 hodin. Servisní interval - funkce připomenutí Díky funkci servisního intervalu se zobrazí na displeji upozornění dát své kolo ke kontrole po ujetí určitého počtu km. Servisní interval může nastavit prodejce – nastavuje požadovaný počet kilometrů pomocí Sigma Fast Setting boxu. Přístroj je dodáván s vypnutou funkcí „servisní interval“. Velký displej v malém balení Elegantní, vertikálně orientovaný, s možností umístění na řídítka nebo představec. Na velkém displeji jsou údaje zobrazeny velkými číslicemi a písmeny pro nejlepší možnou čitelnost. Rozměry: výška x šířka x hloubka: 50mm x 35,5mm x 10,2mm Displej: výška x šířka: 27mm x 35mm Montáž bez nářadí Celá montáž počítače bez použití nářadí. Vyhodnocování dat Dokovací stanice a software (není součástí balení), umožňuje ukládat data k prohlížení a analyzování v PC nebo Mac. Voděodolnost BC 9.16 je voděodolný podle normy IPX8. Váš výlet v dešti tedy nebude problém. Klikněte magnet Magnet je vybaven mechanismem „click“. Instalace je snazší než kdy předtím. Montáž i demontáž bez použití nářadí. Obsah balení Počítač BC 9.16 Kabeláž 2032 Magnet Materiál k instalaci


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sigma BC 9.16
Diskuze k produktu: 4world-pouzdro-stojan-pro-ipad-mini-folded-case-7-oranzovy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.