vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

A4tech Bloody Q100 voděodolná herní klávesnice, USB, CZ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
428 Kč s DPH

354 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: Q100
Záruka: 24 měsíců
A4tech Bloody Q100 voděodolná herní klávesnice, USB, CZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Herniacute; voděodolnaacute; multimediaacute;lniacute; klaacute;vesnice. silikonoveacute; směroveacute; scaron;ipky WSAD pro snadnějscaron;iacute; a lepscaron;iacute; ovladatelnost 7 multimediaacute;lniacute;ch klaacute;ves podsvětleneacute; boky klaacute;vesnic s možnostiacute; nastaveniacute; 5 uacute;rovniacute; intenzity podsvětleniacute; konkaacute;vně tvarovaneacute; klaacute;vesy pro omezeniacute; nechtěnych doteků klaacute;ves dvojitaacute; ochrana proti politiacute; - elektronickaacute; + odvaacute;děciacute; kanaacute;lky na vodu klaacute;vesa SPACE vyztuženaacute; kovovyacute;mi scaron;rouby a pružinami pro větscaron;iacute; pevnost Připojovaciacute; konektor USB


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k A4tech Bloody Q100 voděodolná herní klávesnice, USB, CZ
Diskuze k produktu: a4tech-bloody-q100-vodeodolna-herni-klavesnice-usb-cz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.