vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

A4tech BLOODY V8 herní myš, až 3200DPI, HoleLess technologie, 160KB paměť, USB, CORE 2, kovové podložky

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
588 Kč s DPH

486 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: V8M
Váha: 0,367
Záruka: 24 měsíců
A4tech BLOODY V8 herní myš, až 3200DPI, HoleLess  technol...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vynikající design, perfektní ergonomie a vyspělá technologie Vám zajistí vítěztví v každé hře. Technologie HoleLess pro přesné snímání pohybu na jakémkoliv povrchu. LAGLESS SHOTING technology - zpoždění při střelbě pouze 1ms po zmáčknutí příslušného tlačítka proti 18ms u běžné herní myši. Možnost nastavení 3 sřílecích módů. Metalické podložky pro lepší funkčnost a odolnost součástí balení. Počet káves:7 Rolovací kolečko:ano Připojovací rozhraní:USB Délka kabelu:1.8m Váha: 155g Podporované operační systémy: Windows XP / Vista / Windows 7/ Windows 8


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k A4tech BLOODY V8 herní myš, až 3200DPI, HoleLess technologie, 160KB paměť, USB, CORE 2, kovové podložky
Diskuze k produktu: a4tech-bloody-v8-core2-s-kovovyma-nozickama-herni-mys-az-3200dpi-holeless-technologie-160kb-pamet-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.