vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

A4tech G100, profesionální herní klávesnice

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
344 Kč s DPH

284 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: G100
Váha: 0,76
Záruka: 24 měsíců
A4tech G100, profesionální herní klávesnice
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Netradičně zpracovanaacute; herniacute; klaacute;vesnice určenaacute; pro počiacute;tačoveacute; hraacute;če. Disponuje čtyřmi zvětscaron;enyacute;mi tlačiacute;tky pro snadnějscaron;iacute; a preciznějscaron;iacute; ovlaacute;daacute;niacute; pohybu postavy ve hře. Hojně využiacute;vaneacute; klaacute;vesy ve hraacute;ch jsou zde sjednoceny do skupin, což Vaacute;m umožniacute; celkově jednoduscaron;scaron;iacute; a rychlejscaron;iacute; ovlaacute;daacute;niacute; her. Naviacute;c jsou klaacute;vesy bliacute;zko u sebe, diacute;ky tomu je již nebudete dlouho hledat po celeacute; klaacute;vesnici. Celyacute; design a rozloženiacute; klaacute;ves je navrženo tak, že v drtivě větscaron;ině her nebudete potřebovat klasickou klaacute;vesnici a pohodlně vystačiacute;te jen s A4Tech G100 a myscaron;iacute;. Nechybiacute; ani tlačiacute;tka na ovlaacute;daacute;niacute; zvuku.
Kompaktniacute; a ultraplochyacute; design spolu s pouzdrem zaručuje jednoducheacute; přenaacute;scaron;eniacute;. USB rozhraniacute; umožňuje připojeniacute; ke každeacute;mu moderniacute;mu i starscaron;iacute;mu počiacute;tači. Naviacute;c je zařiacute;zeniacute; odolneacute; proti vodě.
Parametry a specifikace:
Hlavniacute; vyacute;hody: Ultraplocheacute; provedeniacute; Zvětscaron;eneacute; hlavniacute; klaacute;vesy Voděodolnyacute; design Ovlaacute;daacute;niacute; hlasitosti Vyacute;měnitelneacute; popisky klaacute;ves pro hry: Counter Strike, Half-Life 2, Call of Duty 2, Battlefield 2 Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: Windows XP / Vista / Windows 7/ Windows 8 Rozhraniacute;: USB
Počet klaacute;ves: 48
http://www.x7.cn/en/product.asp?id=7


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k A4tech G100, profesionální herní klávesnice
Diskuze k produktu: a4tech-g100-profesionalni-herni-klavesnice-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.