vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AIMAXX eNVicooler 8 PWM (GreenWing)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
265 Kč s DPH

219 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: eNVicooler 8 PWM GW
Výrobce: AIMAXX
Záruka: 24 měsíců
AIMAXX eNVicooler 8 PWM (GreenWing)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Spolehlivost, tichost a atraktivní svěží design – to jsou ventilátory AIMAXX. Všechny AIMAXX ventilátory jsou vybaveny unikátním Nanomaxx ložiskem. Toto AIMAXXem patentované ložisko je vyrobeno ze super tenkého ale extra trvanlivého materiálu a zaručuje vysokou životnost a velmi nízkou hlučnost, dosaženou malým třením. Celá série je balena v poutavém zeleno-černém balení s oknem pro snadnější prezentaci zákazníkům. V balení najdete nejen samotný větráček, ale i zelené silikové antivibrační šroubky, klasické kovové šroubky a silikonové antivibrančí podložky. Větráček je vybaven možností připojení na 4pinový konektor PWM.

Technická specifikace:

Rozměry: 80 × 80 × 25 mm
Rychlost ventilátoru: 600-2200 ± 10% rpm
Napětí: 12V DC
Ložisko: Nanomaxx ložisko
CFM: 13.8-30.3
Hlučnost: 9.2-19.5 dB/A
Délka kabelu: 300 mm
Obsah balení: 4 pinový PWM konektor, kovové šroubky, gumové podložky


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AIMAXX eNVicooler 8 PWM (GreenWing)
Diskuze k produktu: aimaxx-envicooler-8-pwm-greenwing není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.