vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower 4U

Kalkulačka splátek CETELEM
16162 Kč s DPH

13357 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SMX120BP
Výrobce: APC by Schneider Electric
Váha: 60,9
Záruka: 36 měsíců
APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower 4U
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: APC by Schneider Electric; Třída produktu: Příslušenství pro UPS; Druh příslušenství k UPS: přídavná baterie; Doplňující informace: Battery capacity (VAh): 1200, Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče, Zapouzdřené akumulátory, Předpokládaná doba životnosti baterie (v letech): 3-5, Počet bateriových modulů: 2, Počet bateriových bloků v řetězci: 10; Výška: 432 mm; Šířka: 178 mm; Hloubka: 483 mm; Čistá hmotnost: 60.91 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower 4U
Diskuze k produktu: apc-smartups-x-120v-externbattery-pk-rack-tower není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.