vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AVACOM bateriový kit pro renovaci RBC117 (10ks baterií)

Kalkulačka splátek CETELEM
4547 Kč s DPH

3758 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AVA-RBC117-KIT
Výrobce: Avacom s.r.o.
Váha: 19,6
Záruka: 24 měsíců
AVACOM bateriový kit pro renovaci RBC117 (10ks baterií)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jsme tu pro Vás, aby Vám nedošla energie AVACOM je distributorem značky LONG a nabízí olověné baterie v kapacitách od 0,7 Ah až po 200 Ah. Z olověných baterií vyrábí AVACOM RBC bateriové packy pro záložní zdroje a sestavuje také AVACOM RBC kity pro jejich renovaci. Informace o baterii AVACOM RBC kity jsou určeny jako náhrada původních baterií pro záložní zdroje. Kit obsahuje výhradně nové baterie pro výměnu za dosavadní vysloužilé baterie. Pro dosažení maximální kvality prochází jednotlivé baterie před sestavením zátěžovým testem s následnou selekcí. Bateriový RBC kit je tak složen z parametricky shodných baterií. Součástí kitu nejsou drátové propojky, pojistky, konektory ani plechové či plastové šasi. Všechny tyto součásti je možné opětovně použít z původního bateriového packu. Technická specifikace Baterií v kitu: 10 ks Rozměry jedné baterie: 90 x 70 x 101 mm Váha celkem: 19,6 kg Výrobce: AVACOM Kompatibilní PN RBC 117 RBC117 APC APC Smart-UPS X 3000 VA RBC117


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AVACOM bateriový kit pro renovaci RBC117 (10ks baterií)
Diskuze k produktu: avacom-bateriovy-kit-pro-renovaci-rbc117-10ks-baterii není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.