vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON redukce pro 2x 2.5" HDD do 3.5" pozice

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
143 Kč s DPH

118 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RHD-225
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON redukce pro 2x 2.5" HDD do 3.5" pozice
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kovový rámeček RHD-225 umožňuje montáž dvou 2.5" pevných nebo SSD disků do jedné 3.5" pozice PC skříně. Lze tak elegantně vyřešit například interní diskové pole v kompaktních počítačích. Pro posílení chlazení disků je rámeček připraven pro montáž dodatečného ventilátoru. • Podpora 2x 2.5" SSD nebo pevných disků do výšky 9.5 mm. • Rozměry rámečku a montážní otvory odpovídají standardní 3.5" pozici PC skříně. • Rámeček vylisován z ocelového plechu a opatřen černým nástřikem. • Na spodní straně rámečku otvory pro montáž ventilátoru průměru 8 cm (ventilátor není součástí balení). Rozměry 70 x 64 mm, hmotnost 67 g. Baleno v kartónové krabičce s popisy v anglickém, českém, slovenském a polském jazyce. Balení obsahuje rámeček, 8ks šroubků pro montáž disků do rámečku a 4ks šroubků pro montáž rámečku do skříně.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON redukce pro 2x 2.5" HDD do 3.5" pozice
Diskuze k produktu: axago-redukce-pro-2x-25-hdd-do-35-pozice není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.