vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON redukce pro 2x 2.5" HDD do 3.5" pozice

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
126 Kč s DPH

104 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RHD-225
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON redukce pro 2x 2.5" HDD do 3.5" pozice
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kovovyacute; raacute;meček AXAGON RHD-225 umožňuje montaacute;ž dvou 2.5" pevnyacute;ch nebo SSD disků do jedneacute; 3.5" pozice PC skřiacute;ně. Lze tak elegantně vyřescaron;it napřiacute;klad interniacute; diskoveacute; pole v kompaktniacute;ch počiacute;tačiacute;ch. Pro posiacute;leniacute; chlazeniacute; disků je raacute;meček připraven pro montaacute;ž dodatečneacute;ho ventilaacute;toru.
Vlastnosti: bull; Podpora 2x 2.5" SSD nebo pevnyacute;ch disků do vyacute;scaron;ky 9.5 mm. bull; Rozměry raacute;mečku a montaacute;žniacute; otvory odpoviacute;dajiacute; standardniacute; 3.5" pozici PC skřiacute;ně. bull; Raacute;meček vylisovaacute;n z oceloveacute;ho plechu a opatřen černyacute;m naacute;střikem. bull; Na spodniacute; straně raacute;mečku otvory pro montaacute;ž ventilaacute;toru průměru 8 cm (ventilaacute;tor neniacute; součaacute;stiacute; baleniacute;). bull; Rozměry 102 x 115 x 24 mm (scaron; x h x v), hmotnost 67 g.
Baleniacute; v kartoacute;noveacute; krabičce s přehledně uvedenyacute;mi parametry a postupem instalace obsahuje: bull; Raacute;meček, 8ks scaron;roubků pro montaacute;ž disků do raacute;mečku a 4ks scaron;roubků pro montaacute;ž raacute;mečku do skřiacute;ně.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON redukce pro 2x 2.5" HDD do 3.5" pozice
Diskuze k produktu: axago-redukce-pro-2x-25-hdd-do-35-pozice není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.