vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON ADSA-1S USB2.0 - SATA HDD adapter vč. 2.5" pouzdra

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
184 Kč s DPH

152 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: ADSA-1S
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON ADSA-1S USB2.0 - SATA HDD adapter vč. 2.5" pouzdra
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktniacute; adapteacute;r AXAGON ADSA-1S SLIMport s USB 2.0 rozhraniacute;m určenyacute; pro snadneacute; připojeniacute; 2.5" SATA disku. Scaron;ikovnyacute; pomocniacute;k pro rychleacute; připojeniacute; notebookoveacute;ho disku včetně podpory bootovaacute;niacute;. Čteniacute; S.M.A.R.T. informaciacute; monitorujiacute;ciacute;ch kondici připojenyacute;ch disků. Podpora uspaacute;vaacute;niacute; připojenyacute;ch disků. Instalaci zvlaacute;dne i uacute;plnyacute; laik - disk se připojiacute; k adapteacute;ru a adapteacute;r do USB portu počiacute;tače, zbytek proběhne automaticky. Minimaacute;lniacute; rozměry a hmotnost společně s přiloženyacute;m pouzdrem pro disk předurčujiacute; produkt i pro mobilniacute; použitiacute;.
Vlastnosti: bull; Plně kompatibilniacute; s USB 2.0 a zpětně kompatibilniacute; s USB 1.1. bull; Podpora přenosovyacute;ch rychlostiacute; 12 / 480 Mbit/s (full / high speed). bull; Podpora 2.5" SATA III/II/I disků vscaron;ech kapacit. bull; Vyhovuje Serial ATA 2.0 specifikaci (SATA/300), přenosoveacute; rychlosti až 3 Gb/s (300 MB/s). bull; Vyhovuje Serial ATA 1.0 specifikaci (SATA/150), přenosoveacute; rychlosti až 1.5 Gb/s (150 MB/s). bull; Celkovaacute; propustnost / přenosovaacute; rychlost adapteacute;ru je daacute;na použityacute;m USB 2.0 rozhraniacute;m (teor. 480 Mbit/s). bull; Podpora bootovaacute;niacute; z SSD/HDD disku připojeneacute;ho přes USB adapteacute;r. bull; Podpora Auto Spindown - nastaveniacute; intervalu pro uspaacute;niacute; disku při nečinnosti. bull; Možnost připojeniacute; zařiacute;zeniacute; za chodu diacute;ky podpoře Hot Plug. bull; Plnaacute; podpora Plug and Play. bull; Připojeniacute; přes přiacute;myacute; USB type A male konektor na 20 cm dlouheacute;m kabelu napevno spojeneacute;m s adapteacute;rem. bull; Napaacute;jeniacute; po USB sběrnici. bull; Modraacute; LED dioda indikujiacute;ciacute; připojeniacute; k USB portu počiacute;tače (trvalyacute;m svitem) a přenos dat (blikaacute;niacute;m).
Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Kompaktniacute; rozměry adapteacute;ru 70 x 21 x 11 mm, hmotnost pouze 17 g včetně USB kabelu s deacute;lkou 20 cm. bull; Jednoducheacute; plastoveacute; pouzdro pojme 2.5" disk vyacute;scaron;ky max. 9.5mm s připojenyacute;m USB adapteacute;rem (USB kabel je vyveden otvorem v pouzdře). bull; Pro tenkeacute; 7mm SSD/HDD přibaleny pěnoveacute; vycpaacute;vky pro lepscaron;iacute; upevněniacute; v pouzdře. bull; Pouzdro může sloužit takeacute; pro transport nebo uacute;schovu samotneacute;ho adapteacute;ru bez disku včetně USB kabelu uvnitř pouzdra. bull; Rozměry pouzdra 122 x 78 x 19 mm, hmotnost 40 g.
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.6.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky. Žaacute;dneacute; jineacute; ovladače neniacute; třeba instalovat a nejsou ani k dispozici.
Baleniacute; v kartoacute;noveacute; krabičce s přehledně uvedenyacute;mi parametry a postupem instalace obsahuje: bull; USB - SATA adapteacute;r s kabelem 20 cm napevno, samolepiacute;ciacute; pěnoveacute; vycpaacute;vky pro 7 mm HDD a SSD, plastoveacute; pouzdro.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON ADSA-1S USB2.0 - SATA HDD adapter vč. 2.5" pouzdra
Diskuze k produktu: axago-usb20-sata-hdd-adapter-vc-25-pouzdra není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.