vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Barometr kapalinový Goethe TFA 29.2000.01

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
373 Kč s DPH

308 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: TFA-Dostmann
Váha: 0,42
Barometr kapalinový Goethe TFA 29.2000.01
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Princip funkce

Tento Goethův barometr ukazuje rychle a přesné změny tlaku vzduchu. Stoupá-li tlak vzduchu, voda v krčku klesá a předpoklá se zlepšení počasí, naopak stoupá-li sloupec s kapalinou v krčku, blíží se zhoršení počasí.
Upozornění

Při extrémně nízkém tlaku může dojít k odlití kapaliny z krčku, proto přístroj neumisťujte na textílie nebo jiné choulostivé zařízen. Pro správnou funkci nevystavujte přístroj slunečnímu svitu, nebo tepelným zdrojům.

Technické údaje

přiložené barvy: zelená, modrá, žlutá, červená
výška barometru: 185 mm
průměr barometru: 104 mm
hmotnost: 420g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Barometr kapalinový Goethe TFA 29.2000.01
Diskuze k produktu: barometr-kapalinovy-goethe-tfa-29200001 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.