vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon Extender EF 2X III - SELEKCE AIP2

Kalkulačka splátek CETELEM
12854 Kč s DPH

10623 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4410B005AA
Výrobce: CANON
Váha: 0,5
Záruka: 24 měsíců
Canon Extender EF 2X III - SELEKCE AIP2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tento telekonvertor je ideální pro fotografování sportu a přírody a pro novináře. Zvětšuje 2× ohniskovou vzdálenost teleobjektivů (se zoomem) Canon řady L, zvyšuje přesnost systému automatického zaostřování a zlepšuje komunikaci mezi fotoaparátem a objektivem.

Výhody:
- Telekonvertor EF 2x III zvětšuje 2× ohniskovou vzdálenost IS superteleobjektivů řady L, pro které je speciálně navržen. Konstrukce telekonvertoru zajišťuje, že nedochází ke ztrátě výkonu objektivu nebo ke ztrátě kvality obrazu.
- Výjimečná kvalita obrazu
- Vysoce odolný proti prachu a vodě - Zdokonalené antireflexní materiály uvnitř těla telekonvertoru a povrchová úprava na vnějších okrajích čoček snižují výskyt odlesků. Konstrukce je odolná proti prachu a vodě a přispívá tak ke kvalitě obrazu.
- Lepší komunikace telekonvertoru s fotoaparátem - Vestavěný mikroprocesor umožňuje přesný přenos dat mezi telekonvertorem a fotoaparátem, čímž přispívá k vyššímu výkonu systému automatického zaostřování a měření.
- Optimalizovaná povrchová úprava objektivu
- Telekonvertor EF 2x III je kompatibilní s většinou teleobjektivů a teleobjektivů se zoomem špičkové řady profesionálních objektivů řady L společnosti Canon. Dvojnásobně zvětšuje jejich ohniskovou vzdálenost, přičemž snižuje jejich efektivní clonu jen o dvě hodnoty.

Specifikace produktu:
Konstrukce objektivu (členy/skupiny) 9/5
Odolnost vůči prachu/vlhkosti Ano1
Max. průměr × délka (mm) 72,0 × 52,7
Hmotnost (g) 325
Soft case LP811


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon Extender EF 2X III - SELEKCE AIP2
Diskuze k produktu: canon-telekonvertor-ef-2x-iii není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.