vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP CZ112AE Ink Cart No.655 pro DJ4615, 5525, 600str., Yellow

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
259 Kč s DPH

214 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: CZ112AE
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP CZ112AE Ink Cart No.655 pro DJ4615, 5525, 600str.,  Ye...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přehled
Žluté inkoustové kazety HP 655 vytváří vysoce kvalitní marketingové materiály a fotografie s živými barvami a ostrou grafikou, odolnou proti vodě, rozmazání a vyblednutí. Využijte výhod prémiové kvality společnosti HP za nové, nízké ceny.

Funkce
Kvalita HP, kterou znáte a které důvěřujete je nyní dostupnější než kdykoli dříve – tiskněte až dvakrát více stránek za stejnou cenu1. Tiskněte poutavé marketingové materiály a fotografie, které jsou odolné proti vodě, vyblednutí a rozmazání2.
Používejte nové originální inkoustové kazety HP a získejte vynikající výsledky, aniž byste se obávali rozmazání nebo úniků inkoustu. Všechny originální inkoustové kazety HP byly navrženy a vyrobeny tak, aby se u nich neprojevily závady a nebyla poškozena tisková hlava.
Tiskněte co je třeba k dosažení úspěchu a zároveň snižujte svůj dopad na životní prostředí. Bezplatná a snadná recyklace kazet prostřednictvím programu HP Planet Partners34.

Specifikace
Barvy tiskových kazet: Žlutá
Inkoustová kapka: 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW
Kompatibilní typy inkoustů: Na bázi barviva
Výtěžnost (barevně): 600 stran
Anotace k výtěžnosti v počtu stran: Testováno na multifunkční tiskárně HP Deskjet Ink Advantage 3525 s připojením k internetu. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Provozní požadavky

Provozní požadavky
Rozsah provozní teploty: 5 až 50 °C
Rozsah skladovacích teplot: -40 až 70 °C
Vlhkost skladování: 5 až 80% RH

Rozměry a hmotnost
Rozměry balení (š x h x v): 107 × 24 × 115 mm
Hmotnost balení: 0,04 kg

Co je obsahem
Záruka: Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Co je obsaženo v krabici: Inkoustová kazetaPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP CZ112AE Ink Cart No.655 pro DJ4615, 5525, 600str., Yellow
Diskuze k produktu: cz112ae-ink-cart-yellow-no-655-pro-dj4615-5525 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.