vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dalekohled Canon 10x42 L IS

Kalkulačka splátek CETELEM
41871 Kč s DPH

34604 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Dalekohledy-speciální nabídka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0155B010
Výrobce: CANON
Váha: 1,74
Záruka: 24 měsíců
Dalekohled Canon 10x42 L IS
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dalekohled Canon Binocular 10 x 42 L IS WP
- Dalekohled Canon se stabilizací obrazu IS
- profesionální řada
- Dalekohled Canon Binocular 10 x 42 L IS WP - velmi kvalitní optika - L skla
- zvětšení 10x
- Dalekohled Canon Binocular 10 x 42 L IS WP - průměr optiky 42mm
- Voděodolnost - WP.

Se zoomem: Ne
Zvětšení do (X): 10
Průměr objektivu(mm): 42 mm
Úhel zorného pole (reálný/počet stupňů): 6,5°
Úhel zorného pole (zdánlivý/počet stupňů: 65°
Eye relief (mm): 16mm
Nejkratší zaostřovací vzdálenost: 2,5m

Délka (mm): 175,8mm
Šířka (mm): 137mm

Canon představil první dalekohled s optikou řady L; model 10x42L IS WP. Tento dalekohled vybavený technologií stabilizace obrazu (IS) je jako první plně vodotěsný, a to na úrovni ochrany JIS 7 . Nová vlajková loď řady dalekohledů Canon stanovuje nové standardy v kvalitě obrazu a výkonnosti, disponuje velikým zvětšením, členy objektivu s ultra nízkým rozptylem (UD) a vícevrstvou povrchovou úpravou všech členů.

Profesionální kvalita řady L :
Dalekohled 10x42L IS WP slučuje množství optických technologií nejvyšší kvality. Dva členy objektivu s ultra nízkým rozptylem (UD) na každé straně dalekohledu zajišťují excelentní korekci chromatické vady – efektu duhy, který známe u dalekohledů nižší kvality a který je nejčastěji patrný na okrajích relativně jasných světelných zdrojů, např. hvězd. Vícevrstvá povrchová úprava čoček Canon Super Spectra na všech optických površích potlačuje světelný závoj a stíny a zajišťuje uživateli čisté, jasné a vysoce kontrastní vidění.

Plně vodotěsný :
Kombinací speciálního pojiva na všech kontaktních místech a ošetřením všech externích povrchů těla speciální kovovou vrstvou bylo dosaženo, že dalekohled je důsledně utěsněn proti pronikání různých prvků. Tento model je prvním dalekohledem Canon s certifikací na úrovni JIS 7. Certifikace tohoto standardu vyžaduje testování produktů v hloubce až 1 m po dobu 30 minut, aby bylo zajištěno, že do produktu neproniká voda. Tato skutečná vodotěsnost dalekohledy předurčuje pro námořní a venkovní účely, bez ohledu na provozní podmínky. Dosažení takto vysoké úrovně vodotěsnosti znamená, že vlhkost nemůže pronikat dovnitř do dalekohledu, a tedy že se vnitřní optické členy nemohou zamlžovat.

Stabilizace obrazu :
Technologie IS společnosti Canon je značně efektivní při eliminaci nepříjemného chvění obrazu, které může být příčinou toho, že dalekohledy s vysokým zvětšením jsou téměř nepoužitelné. Uživatelé modelu 10x42L IS WP získají i z nestabilního stanoviště stabilní a konzistentní obraz. Jedinečný korekční systém Canon VAP (Vari-Angle Prism) je umístěn mezi skupinu čoček objektivu a Porroovu hranolovou soustavu na obou stranách dalekohledu. Ve zlomku sekundy, kdy je dalekohled vibrací vychýlen ze své optické osy, se aktivuje detekční systém mechanismu IS a upraví tvar systému VAP tak, aby se pozměnila optická cesta o přesně definovanou velikost pro vykompenzování vibrace.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dalekohled Canon 10x42 L IS
Diskuze k produktu: dalekohled-canon-binocular-10-x-42-l-is-wp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.