vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 1310 nm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
924 Kč s DPH

764 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 86188
Výrobce: Delock
Váha: 0,016
Záruka: 24 měsíců
Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 1310 nm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny.

Specifikace
• Pro Multi-Mode vlákna, vlnová délka 850 nm
• Až do 550 m s 50/125 µm vlákna
• LC-Duplex konektor
• Přenosová rychlost až do 1.25 Gbit/s
• Kompatibilní s SFP MSA a SFF-8472
• S Digital Diagnostic Monitoring rozhraním (DDM)
• Provozní teplota: -20 do +85°C
• Na základě projektové specifikace, modul může být naprogramován tak, aby byl kompatibilní s přepínači od různých výrobců.


Systémové požadavky
• Switch s volným SFF slotem

Obsah balení
• SFP Modul

Balení
• papírová krabice


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 1310 nm
Diskuze k produktu: delock-sfp-modul-1000basesx-mm-1310-nm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.