vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Dicota DataDesk 100 Compact

Kalkulačka splátek CETELEM
12847 Kč s DPH

10617 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Malé do 13,3"
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: N17458A
Výrobce: DICOTA
Záruka: 24 měsíců
Dicota DataDesk 100 Compact
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní kufr pro notebooky velikosti 7" až 20" a tiskárnu Canon iP100.
Profesionální, mobilní kancelář pro práci s notebookem a tiskárnou.

Obě zařízení jsou dokonale chráněny hliníkovou konstrukcí kufru a strany kufru jsou vyrobeny z lehkého, ale odolného materiálu „Conpearl".
Skořepina uvnitř, ke které je notebook připevněn, je z vylisovaných komponentů ABS. Notebook ukotvíte pomocí nastavitelných přezek 3M Dual Lock a plastových rohových úchytů. Rohové úchyty lze nastavit podle velikosti 7" až 20" notebooků. Tiskárna Canon iP100 je pohodlně uložená v podstavě kufru.
Kufr je velice kompaktní především díky tzv. „sendvičové" konstrukci, kdy tiskárna je umístěna v prostoru pod notebookem. To znamená, že obě zařízení mohou být zapojeny po celou dobu, dokud s nimi nepotřebujete pracovat. Podavač papíru je umístěn pod notebookem, čímž se šetří místo, a zároveň zabraňuje poničení papíru.
2 různé adaptéry (2x Euro 8 a 2 x Euro 8 s ochranným kontaktem- kabel IBM/Compaq zaručí použití notebooku od různých výrobců. 3D USB kabel (přechod z USB A na USB B) je přiložen, takže tiskárnu můžete okamžitě zapojit do notebooku. Zdroje notebooku a tiskárny jsou zapojeny pomocí 2230/230V IEC zásuvky uvnitř kufru. Úložné prostory pro další kabely a ostatní příslušenství jsou umístěné v podstavě i ve víku kufru (z nichž jeden je uzamykatelný číselným zámkem). Ve třídílném oddělení budou dokumenty formátu A4 snadno uloženy.

Vybavení:
Mimořádně odolný materiál; vnitřní zásuvka 220V/230V IEC; dodávka včetně kabelu 3D USB (přechod z USB A na USB B); zvláštní přihrádka pro tiskárnu Canon iP100; zajištění notebooku pomocí nastavitelných přezek 3M Dual Lock a plastových rohových úchytů;
extra velký, odnímatelný oddíl pro notebooky o velikostech 7" až 20"; přídavný popruh pro zvýšení ochrany při přepravě; "sendvičová” konstrukce - tiskárna umístěna pod oddílem pro notebook;
2 rozdílné adaptéry pro nejběžnější notebooky o rozměrech od 7" do 20" (2 x Euro 8, 2 x Euro 8 s ochranným kontaktem - kabel IBM/ Compaq); možnost použití originálních zdrojových jednotek; přihrádky ve víku a v podstavě brašny; prostor pro papír formátu A4 se třemi oddíly.

Specifikace
* Pro tiskárny: Canon iP100
* Materiál: hliník/ABS synthetics/Conpearl
* Hmotnost: 6 kg
* Rozměry: 520 x 450 x 190 mm
* Pro notebooky do velikosti: 460 x 320 x 55 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Dicota DataDesk 100 Compact
Diskuze k produktu: dicota-datadesk-100-compact není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.