vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Epson WorkForce DS-6500N,skener A4,1200dpi,ADF,lan

Kalkulačka splátek CETELEM
35481 Kč s DPH

29323 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: B11B205231BT
Výrobce: EPSON
Váha: 10,498
Záruka: 12 měsíců
Epson WorkForce DS-6500N,skener A4,1200dpi,ADF,lan
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Epson WorkForce DS-6500N zajišťuje efektivní a bezproblémové skenování. Je vybaven automatickým podavačem dokumentů (ADF) s kapacitou 100 listů a dokáže naskenovat až 25 stran za minutu. Kromě toho podporuje jednofázové oboustranné skenování a detekci podání dvou listů. Produktivitu ještě více zvyšují funkce „skenování do“*1, obsažené v aplikaci Document Capture Pro. Díky řešení Epson Document Capture Pro je integrace vysokorychlostního skenování do stávajících systémů pro správu dokumentů velmi snadná. Urychlí práci a umožní uživatelům snímat, převádět a distribuovat oskenované informace prakticky do jakéhokoli úložiště dokumentů nebo systému pro správu dokumentů. Epson WorkForce DS-6500N a všechny jeho funkce může sdílet více uživatelů prostřednictvím vestavěného panelu síťového rozhraní. Panel síťového rozhraní nabízí v kombinaci s řešením Document Capture Pro funkce skenování přímo do počítače a přizpůsobení příkazů „skenování do“, např. „skenování od e-mailu“ nebo „skenování do služby Microsoft SharePoint“. Produktivitu můžete rovněž zvýšit využitím funkcí skenování přímo do počítače. Díky těmto funkcím lze pohodlně realizovat i komplikované úlohy. Uživatelé si na tyto skenery rychle zvyknou, aniž by potřebovali školení. Technologie Epson ReadyScan LED zkracuje dobu zahřívání, neobsahuje žádnou rtuť a snižuje spotřebu energie. Vzhledem k uvedeným vlastnostem je tento skener ekologicky šetrným zařízením do vaší kanceláře.
SKU
B11B205231BT
Technologie

Typ skeneru

Flatbed Scanner

Skenovací rozlišení

1.200 DPI x 1.200 DPI (Horizontal x Vertical)

Minimální velikost dokumentu ADF

100 mm x 148 mm (Horizontal x Vertical)

Maximální velikost dokumentu ADF

215,9 mm x 1.016 mm (Horizontal x Vertical)

Formáty papíru

A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, Executive

Hloubka barev

Input: 48 Bits Color / 16 Bits Monochrome, Output: 24 Bits Color / 8 Bits Monochrome

Ultrazvuk. senzor

Yes


Skener

Zdroj světla

ReadyScan LED technology

LCD displej

Epson Network Interface Panel
Rychlost skenování

Rychlost skenování

Monochrome: 50 image/min - Color: 50 image/min měřeno pomocí Size: A4 , Resolution: 200 / 300 dpi, Monochrome: 25 Pages/min - Color: 25 Pages/min měřeno pomocí Size: A4 , Resolution: 200 / 300 dpi


Zpracování papíru/médií

Gramáž papíru ADF

Automatické podávání: 50  -  128 g/m2

Spolehlivost denní kapacity

3.000 Pages

Automatický podavač dokumentů 100 Pages

Duplexní skenování

Yes


Funkce skenování

Funkce a vlastnosti

Skip blank page, Punch holes removal, Pre-defined scanning settings, Automatic area segmentation, Automatic de-skew, Automatic B/W colour original detection, Dual Image Output (Windows only), Auto-rotation, Text enhancement, Edge fill, Advanced cropping feature for Auto size, Unsharp Mask (USM), Descreening

Výstupní formáty

JPEG, TIFF, multi-TIFF, PDF, PDF / batch, searchable PDF, secure PDF, PDF/A

Vlastnosti komprese souborů

Hardware JPEG compression, TIFF Compression (JPEG(7) , CITT G4, LZW), PDF Compression

Advanced document integration

Scan to Email, Scan to FTP, Scan to Microsoft SharePoint, Scan to Print, Scan to Web folders, Scan to Network foldersPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Epson WorkForce DS-6500N,skener A4,1200dpi,ADF,lan
Diskuze k produktu: epson-workforce-ds6500nskener-a41200dpiadflan není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.