vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO Sonix - bezdrátový detektor kouře a teploty

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
504 Kč s DPH

417 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ACS SMKY3
Výrobce: Evolveo
Váha: 0,33
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO Sonix - bezdrátový detektor kouře a teploty
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
bull; bezdraacute;tovyacute; detektor kouře a teploty pro EVOLVEO Sonix bull; snadneacute; rozscaron;iacute;řeniacute; vascaron;eho alarm systeacute;mu o dalscaron;iacute; bezdraacute;toveacute; čidlo kouře, stačiacute; velice snadno spaacute;rovat s hlavniacute; jednotkou bull; sloužiacute; k ochraně objektu před požaacute;ry bull; snadnaacute; montaacute;ž na stěnu nebo strop bull; obsahuje testovaciacute; tlačiacute;tko pro kontrolu funkčnosti bull; dodaacute;vaacute;n s 9 V bateriiacute; bull; upozorniacute; signaacute;lem na slabou baterii bull; lze využiacute;t i samostaně, bez GSM alarmu, obsahuje vlastniacute; reproduktor pro zvukovyacute; alarm 85 decibelů
Viacute;ce informaciacute; na www.evolveo.eu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO Sonix - bezdrátový detektor kouře a teploty
Diskuze k produktu: evolve-sonix-bezdratovy-detektor-koure-a-teploty není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.