vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO Sonix, bezdrátový GSM alarm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2925 Kč s DPH

2417 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ALM301
Výrobce: Evolveo
Váha: 0,434
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO Sonix, bezdrátový GSM alarm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Scaron;pičkovaacute; technologie pro zajiscaron;těniacute; vascaron;eho majetku!!
Kompaktniacute; bezdraacute;tovyacute; zabezpečovaciacute; GSM alarm EVOLVE Sonix je ideaacute;lniacute; volbou pro zabezpečeniacute; bytu, kancelaacute;ře, garaacute;že, diacute;lny, domu, chaty nebo obchodu. Montaacute;ž EVOLVEO Sonix zvlaacute;dne každyacute;, neniacute; nutneacute; platit za instalaci specializovaneacute; firmě. Bezdraacute;tovaacute; technologie nevyžaduje žaacute;dneacute; vrtaacute;niacute; a tahaacute;niacute; draacute;tů, pouze umiacute;stěte bezdraacute;tovaacute; čidla v objektu nebo mimo něj až do vzdaacute;lenosti 80 metrů. V přiacute;padě naruscaron;eniacute; monitorovaneacute;ho objektu bude tato udaacute;lost signalizovaacute;na SMS zpraacute;vou až na 5 přednastavenyacute;ch čiacute;sel a takeacute; hlasovyacute;m volaacute;niacute;m. Obsluha alarmu je snadnaacute;, stačiacute; jej aktivovat/deaktivovat daacute;lkovyacute;m ovladačem - kliacute;čenkou, podobně jako u centraacute;lniacute;ho zamykaacute;niacute; automobilu.
Systeacute;m je dodaacute;vaacute;n ve standardniacute;m baleniacute; se 4 kvalitniacute;mi kovovyacute;mi daacute;lkovyacute;mi ovladači - vscaron;ichni členoveacute; rodiny majiacute; ihned svůj ovladač!
Popis činnosti alarmu: bull; ideaacute;lniacute; pro zabezpečeniacute; kancelaacute;ře, domu, chaty, obchodu, garaacute;že apod. bull; snadnaacute; instalace a ovlaacute;daacute;niacute; - zapojeniacute; bez draacute;tů, žaacute;dneacute; vrtaacute;niacute; do zdi, neniacute; nutnaacute; montaacute;žniacute; firma bull; možnost nastaveniacute; až 5 telefonniacute;ch čiacute;sel pro oznaacute;meniacute; alarmu bull; při naruscaron;eniacute; hliacute;daneacute; zoacute;ny je aktivovaacute;n alarm, hlavniacute; jednotka spustiacute; sireacute;nu a začne vytaacute;čet 5 čiacute;sel uloženyacute;ch v jednotce a odesiacute;lat SMS zpraacute;vy na tato čiacute;sla bull; pokud zapomenete při odjezdu zapnout alarm, můžete ho dodatečně zapnout vzdaacute;leně pomociacute; mobilu bull; neniacute; blokovaacute;n pro jednoho operaacute;tora, lze použiacute;t libovolnou SIM kartu bull; automatickeacute; zasiacute;laacute;niacute; SMS/volaacute;niacute; při spuscaron;těniacute; poplachu bull; upozorněniacute; SMS zpraacute;vou na vyacute;padek napaacute;jeniacute;, vestavěnyacute; akumulaacute;tor zabezpečiacute; provoz cca 6 hodin při vyacute;padku elektrickeacute;ho proudu bull; interniacute; mikrofon vaacute;m umožniacute; slyscaron;et co se v objektu děje bull; dodaacute;vaacute;n s externiacute;m reproduktorem - naruscaron;itel zabezpečeneacute;ho objektu uslyscaron;iacute; co řiacute;kaacute;te do sveacute;ho telefonu bull; SOS tlačiacute;tko na kliacute;čence - aktivace sireacute;ny a tiacute;sňoveacute;ho volaacute;niacute;/SMS přivolaacute; pomoc (např. vascaron;e diacute;tě snadno upozorniacute; na nebezpečiacute;) bull; daacute;lkoveacute; zapnutiacute;/vypnutiacute; alarmu bull; je možno snadno přidaacute;vat dalscaron;iacute; čidla např. PIR pohybovaacute; čidla, dveřniacute; čidla, sniacute;mače kouře nebo plynu, sireacute;ny apod. (až 3 draacute;tovaacute; čidla a 16 bezdraacute;tovyacute;ch čidel) nebo přidaacute;niacute; dalscaron;iacute;ho daacute;lkoveacute;ho ovladače (kliacute;čenky) - pouze EVOLVEO externiacute; čidla bull; podporuje sepnutiacute; 2 kontaktů - ovlaacute;daacute;niacute; spotřebičů nebo světla na daacute;lku - simulace pobytu v objektu, odradiacute; zloděje bull; pohodlneacute; nastaveniacute; a konfigurace pomociacute; SMS přiacute;kazů nebo volaacute;niacute;m, chraacute;něno heslem bull; hlavniacute; jednotka alarmu a čidla jsou určena pro vnitřniacute; použitiacute;, využita je bezdraacute;tovaacute; frekvence 433 MHz bull; možnost pohodlně ovlaacute;dat takeacute; pomociacute; aplikace bdquo;EVOLVEO Sonixldquo; z vascaron;eho Android telefonu nebo iPhone (*)
Baleniacute; obsahuje: 1 ks - GSM alarm systeacute;m (centraacute;lniacute; jednotka) - řiacute;diacute; vscaron;echna čidla v objektu, spouscaron;tiacute; alarm, sireacute;ny, volaacute; na zvolenaacute; čiacute;sla 4 ks - kvalitniacute; kovoveacute; daacute;lkoveacute; ovlaacute;daacute;niacute; (kliacute;čenka) - pro zapnutiacute; a vypnutiacute; alarmu 1 ks - GSM anteacute;na (pro zesiacute;leniacute; přiacute;jmu GSM signaacute;lu) 1 ks - bezdraacute;tovyacute; PIR sniacute;mač - hliacute;daacute; pohyb v miacute;stnosti (s integrovanou anteacute;nou) 1 ks - magnetickyacute; bezdraacute;tovyacute; senzor na okno nebo dveře - hliacute;daacute; otevřeniacute; vstupniacute;ch dveřiacute; nebo oken (s integrovanou anteacute;nou) 1 ks - vnitřniacute; mini sireacute;na 110 dB 1 ks - externiacute; reproduktor 1 ks - napaacute;jeciacute; zdroj pro centraacute;lniacute; jednotku 1 ks - podrobnyacute; uživatelskyacute; manuaacute;l pro snadneacute; nastaveniacute; a provoz
(*) S pomociacute; aplikace EVOLVEO Sonix můžete pohodlně obsluhovat celyacute; systeacute;m, snadnyacute;m zadaacute;vaacute;niacute;m povelů na dotykoveacute;m displeji vascaron;eho telefonu - dostupneacute; v Apple App Store a v Google Play. Tato aplikace pro Android je pouze komfortniacute;m doplňkem, hlavniacute;m ovlaacute;daciacute;m prvkem je daacute;lkovyacute; ovladač, kteryacute; je součaacute;stiacute; baleniacute; alarmu.
Viacute;ce informaciacute; naleznete na www.evolveo.eu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO Sonix, bezdrátový GSM alarm
Diskuze k produktu: evolve-sonix-bezdratovy-gsm-alarm-androidpir není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.