vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO bezdrátová venkovní siréna pro Alarmex/Son

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1428 Kč s DPH

1180 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ACS OTS
Výrobce: Evolveo
Váha: 0,3
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO bezdrátová venkovní siréna pro Alarmex/Son
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Snadneacute; rozscaron;iacute;řeniacute; vascaron;eho alarm systeacute;mu o venkovniacute; sireacute;nu, snadneacute; spaacute;rovaniacute; s hlavniacute; jednotkou alarmu. bull; tamper ochrana, při pokusu o uacute;myslneacute;mu poscaron;kozeniacute; sireacute;ny je vyvolaacute;n poplach a odeslaacute;na SMS zpraacute;va - nutneacute; použiacute;t s EVOLVEO Alarmex bull; možno připojit takeacute; k EVOLVEO Sonix bull; při poplachu spustiacute; sireacute;nu 120 dB a světelnou signalizaci uml; bull; napaacute;jeno adapteacute;rem 100 - 240 V AC / 12V, 500 mA DC bull; dodaacute;vaacute;n se zaacute;ložniacute; bateriiacute; 7.2 V pro přiacute;pad vyacute;padku napaacute;jeniacute; bull; rozměry 30 x 19 x 6,5 cm
Viacute;ce informaciacute; na www.evolveo.eu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO bezdrátová venkovní siréna pro Alarmex/Son
Diskuze k produktu: evolveo-bezdratova-venkovni-sirena-pro-alarmex-son není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.