vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO bezdrátový PIR snímač pohybu pro Alarmex/Sonix s tamper ochranou

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
422 Kč s DPH

349 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ACS PIRT
Výrobce: Evolveo
Váha: 0,33
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO bezdrátový PIR snímač pohybu pro Alarmex/Sonix s ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Snadneacute; rozscaron;iacute;řeniacute; vascaron;eho alarm systeacute;mu o dalscaron;iacute; bezdraacute;toveacute; čidlo pohybu, snadneacute; spaacute;rovaniacute; s hlavniacute; jednotkou alarmu. PIR čidlo sloužiacute; k detekci pohybu hliacute;daneacute;ho prostoru. bull; tamper ochrana, při pokusu o uacute;myslneacute;mu poscaron;kozeniacute; čidla je vyvolaacute;n poplach a odeslaacute;na SMS zpraacute;va - nutneacute; použiacute;t s EVOLVEO Alarmex bull; možno připojit takeacute; k EVOLVEO Sonix bull; elegantniacute; moderniacute; design bull; světelnaacute; indikace poklesu kapacity baterie bull; možnost nastaveniacute; citlivosti, selektivity a zpožděniacute; čidla bull; snadnaacute; montaacute;ž uvnitř domu bull; uacute;hel zaacute;běru: 110deg; horizontaacute;lně, 60deg; vertikaacute;lně bull; dosah čidla 8 - 12 metrů, dle montaacute;že bull; doporučenaacute; ideaacute;lniacute; vyacute;scaron;ka detektoru je přibližně 1,8 ~ 2,5 m bull; napaacute;jeniacute; 2 ks bateriiacute;, typ CR123A, životnost bateriiacute; cca 1 rok, dle počtu sepnutiacute; a umiacute;stěniacute; čidel bull; rozměry 11 x 6 x 4 cm
nbsp;
Viacute;ce informaciacute; na www.evolveo.eu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO bezdrátový PIR snímač pohybu pro Alarmex/Sonix s tamper ochranou
Diskuze k produktu: evolveo-bezdratovy-pir-snimac-pohybu-pro-alarmex-sonix-s-tamper-ochranou není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.