vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

EVOLVEO ventilátor 140mm, LED zelený

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
172 Kč s DPH

142 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: FAN 14 GREEN
Výrobce: Evolveo
Váha: 0,3
Záruka: 24 měsíců
EVOLVEO ventilátor 140mm, LED zelený
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tichyacute; LED ventilaacute;tor pro zlepscaron;eniacute; prouděniacute; vzduchu uvnitř počiacute;tačoveacute; skřiacute;ně. Instalace ventilaacute;toru pomaacute;haacute; v chlazeniacute; procesoru, grafickeacute; karty a dalscaron;iacute;ch komponent. nbsp;Produkt je osazen kvalitniacute;mi ložisky, ktereacute; zaručiacute; dlouhodobyacute; a předevscaron;iacute;m bezprobleacute;movyacute; provoz.nbsp; lt;H4gt;Specifikace:lt;/H4gt;bull; LED zeleneacute; podsviacute;ceniacute; nbsp;bull; otaacute;čky za minutu: 800plusmn;20% RPMnbsp;bull; průtok vzduchu 24,12 CFM nbsp;bull; hlučnost 15.96Db-Anbsp;bull; rozměr: 140 x 140mm
http://www.evolveo.eu/cz/case/fan-14-green


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k EVOLVEO ventilátor 140mm, LED zelený
Diskuze k produktu: evolveo-ventilator-140mm-led-zeleny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.