vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Urban Fiësta Plus Wireless Party Speaker

Kalkulačka splátek CETELEM
6122 Kč s DPH

5060 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20246
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
TRUST Urban Fiësta Plus Wireless Party Speaker
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UR Fiësta Plus – bezdrátový reproduktor pro použití na večírcích Užijte si oblíbenou hudbu s bezdrátovým reproduktorem Fiësta Plus pro použití na večírcích Reproduktor Fiësta je optimalizován pro každý večírek či společenskou událost, ať již se koná uvnitř či venku. Na vaše hosty udělá dojem! Reproduktor Fiësta Plus produkuje hutný zvuk, je vybaven integrovanou dobíjecí baterií, je snadné jej zvednout a dodává se s mikrofonem pro večírky a společenské události pořádané kdekoliv. Reproduktor Fiësta Plus lze používat bezdrátově s jakýmkoliv audio zařízením, např. telefonem, tabletem, počítačem, atd., abyste tak při tanci měli hudbu na dosah ruky. Přenositelný, hodiny poslechu Reproduktor Fiësta Plus lze snadno přenášet díky vysouvacímu madlu. Reproduktor Fiësta Plus lze také snadno zvednout za dvě postranní madla a kamkoliv jej přemístit. Reproduktor Fiësta Plus je vybaven dobíjecí baterií, která vydrží až 50 hodin! Baterii lze snadno dobíjet pomocí dodávaného napájecího kabelu. Dojde-li v baterii energie během večírku, lze reproduktor připojit do elektrické zásuvky a nadále jej používat. Reproduktor tak vydrží déle než jakýkoliv tablet či mobilní telefon. Zvuk Díky hutnému zvuku o výkonu 40 W je reproduktor Fiësta Plus velmi vhodným řešením pro každý večírek či společenskou událost. Hlasitost reproduktoru Fiësta Plus lze nastavit pomocí hlavního ovladače hlasitosti nebo u jednotlivých vstupů. Potřebujete maximální výkon? Můžete zkombinovat několik reproduktorů Fiesta, a zvýšit tak zvukový výkon. Připojení Reproduktor Fiesta Plus lze snadno připojit k mobilnímu telefonu, tabletu, přenosnému počítači či přehrávači MP3 přes rozhraní Bluetooth. Kromě toho je reproduktor Fiësta Plus vybaven i vstupem 3,5 mm pro připojení audio zařízení bez rozhraní Bluetooth. Lze tak připojit klávesy či kytary a pořádně to na večírku rozjet. Navíc můžete připojit mikrofon, a kdykoliv tak uspořádat večírek karaoke. Reproduktor Fiësta Plus je také vybaven portem USB, pomocí něhož lze nabíjet tablet či mobilní telefon. Jednoduše zapojte napájecí kabel dodávaný k tabletu či mobilnímu telefonu do reproduktoru a baterii nabijte na plnou kapacitu, která vydrží po celý večer. Po připojení můžete tablet či mobilní telefon snadno vložit do držáku v horní části reproduktoru. Základní vlastnosti Silný 40W zvuk Funguje s jakýmkoliv audio zařízením (telefon, tablet, počítač a další audio zařízení). Integrovaný dobíjecí akumulátor Držadla, kolečka a vysouvací držadlo; snadný přesun reproduktoru Včetně mikrofonu Bluetooth, bezdrátový dosah 10 m Vstup pro kabelový mikrofon (6,35mm zdířka) a Aux (stereo konektor typu cinch) V závislosti na nastavené hlasitosti vydrží baterie až 50 hod.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Urban Fiësta Plus Wireless Party Speaker
Diskuze k produktu: fiesta-plus-wireless-party-speaker není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.