vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Foil HP polypropylene Everyday 2pack | matt | roll 42' | 30.5m

Kalkulačka splátek CETELEM
3403 Kč s DPH

2812 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CH025A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
Foil HP polypropylene Everyday 2pack | matt | roll 42' | ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

HP Paper 1067 mm x 30,5 m (42"), 120 g/m2, polypropylen, matný, everyday, 2-pack, CH025A
Přehled Dvojbalení všestranného, odolného a recyklovatelného[1] matného polypropylénu HP Everyday Matte Polypropylene umožňuje vytvářet poutače, které udělají dojem. Materiál je odolný proti roztržení, snadno se s ním zachází a je ideální pro vnitřní i venkovní použití.
Navrženo pro poskytovatele tiskových služeb, tisk v prodejnách, návrháře, reklamní agentury, grafické informační systémy a vládu (tisk map).
Funkce Vytvářejte výtisky do prodejen a plakáty na akce s živými barvami a poutavou kvalitou obrazu. Tento matný polypropylén nabízí vynikající všestrannost a užitnou hodnotu pro širokou škálu vnitřních i venkovních použití – a je recyklovatelný[1].
Praktická dvojbalení jsou v porovnání s cenou samostatných balení levnější. Tento všestranný materiál je snadno použitelný a lehce se s ním manipuluje při rychlé i rozsáhlé výrobě.
Originální tiskové materiály HP a originální inkousty HP byly společně navrženy tak, aby zaručily trvalost a stálost výtisků. Výtisky dosahují při vystavení ve výloze stálosti až 6 měsíců[1]; trvanlivost venkovně vystaveného výtisku je až 3 roky[2].
Rozměry a hmotnost Rozměry balení (š x h x v): 286 x 146 x 1113 mm
Hmotnost balení: 10,98 kg
Specifikace Rozměry válce: 1 067 mm x 30,5 m
Základní velikost: 50,8 mm
Hmotnost tiskového materiálu: 120 g/m˛ podle testovací normy ISO 536
Povrch média: Matná
Jas tiskového materiálu: Vyšší než 101 % dle testovací normy ISO 2470
Tloušťka tiskového materiálu: 8 mil./ 205 mikronů dle testovací metody ISO 534
Průsvitnost: Vyšší než 96 % dle testovací normy T-425 asociace TAPPI
Bělost: Vyšší než 113 dle testovací normy ISO 11476
Úroveň lesku tiskového materiálu: 2,5 +/- 1 dle testovací normy D-523 společnosti ASTM
Hlavní materiál: Polypropylen
Země původu: Vyrobeno v Číně
Provozní požadavky Rozsah provozní teploty: 15 až 30 °C
Rozsah skladovacích teplot: 0 až 40 °C
Vlhkost skladování: 5 až 80% RH
Doba schnutí tiskového materiálu: 11 minut (při 23 °C, 50 % relativní vlhkost)
Skladovatelnost: 1 rok, v neotevřeném originálním balení Co je obsahem Záruka: Velkoformátové tiskové materiály HP nemají vady materiálu a zpracování. Prohlášení o záruce naleznete na stránkách http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Máte-li zájem o záruční servis, obraťte se na zákaznickou podporu společnosti HP.[1]Hodnocení laboratoří HP Image Permanence Lab týkající se trvanlivosti obrazů ve výlohách na řadě médií HP. Odhady společnosti HP jsou založené na testovacích datech získaných při použití xenonové obloukové lampy – výpočty předpokládají 6 000 luxů za 12 hodin denně. Výtisky z tiskáren HP Designjet používajících inkoust HP na bázi barviva vyžadují laminaci za studena k dosažení prodloužené stálosti. Podrobnosti na stránkách: http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence.
[2]Hodnocení stálosti obrazu provedeno laboratoří HP Image Permanence Lab podle směrnic SAE J2527; test byl proveden při vertikální poloze obrazů, za simulovaných nominálních podmínek v exteriérech pro vybrané extrémní klimatické podmínky, včetně vystavení přímému působení slunečního záření a vody; výsledky se mohou lišit v závislosti na změnách podmínek prostředí. Výtisky z tiskáren HP Designjet používajících inkoust HP na bázi barviva vyžadují laminaci za studena k dosažení prodloužené stálosti. Podrobnosti na stránkách: http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Foil HP polypropylene Everyday 2pack | matt | roll 42' | 30.5m
Diskuze k produktu: folia-hp-polipropylenowa-everyday-2pack-matowa-rola-42-305m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.