vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HDMI extender na 60m přes jeden kabel Cat5e/Cat6

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1405 Kč s DPH

1161 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: khext60-1
Výrobce: ATEN
Záruka: 24 měsíců
HDMI extender na 60m přes jeden kabel Cat5e/Cat6
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu: PremiumCord HDMI extender na 60m přes jeden kabel Cat5e/Cat6
Zařízení umožňuje po jednom síťovém kabelu přenést HDMI FULL HD 1080p signál až na 60m.
- Podporuje FULL HD 1080p až na 60m - 10.2 Gbps přenosová rychlost včetně podpory HDCP - Pro rozlišení: 480i,480p,720i,720p,1080i a 1080p - Extender přenáší HDMI digitální obraz a zvuk - Používá pro propojení kvalitní 1x LAN kabel Cat5e,Cat6,Cat7 ( na vzdálenost 60m použijte měděný kabel s vodiči AWG23 , například UTP Cat6 kabel v metráži kód:sutpd6c3 ) - Extender se nesmí zapojit do aktivní počítačové sítě,do switche, routeru nebo do jiného aktivní séťového zařízení. Vysílač a přijímač extenderu musí být přímo propojen LAN kabelem, nejlépe bez přerušení. - Vysílač a přijímač jsou napájeny z přiložených napájecích adaptérů 230V/5V - Vysílač a přijímač má praktické tlačítko EDID - Vysílač a přijímač mají signalizační LED, která signalizují, kdy se jednotky spojily a probíhá přenos signálu.
V balení: 1x Jednotka vysílače 1x Jednotka přijímače 1x manuál 2x napájecí adaptér
Pro propojení použijte nepřerušovaný přímý kabel Cat5e/Cat6 se silnými měděnými vodiči min. průřezu AWG24. Extendery se nesmí zapojovat do počítačové sítě ethernet.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HDMI extender na 60m přes jeden kabel Cat5e/Cat6
Diskuze k produktu: hdmi-extender-na-60m-pres-jeden-kabel-cat5e-cat6 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.