vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 128GB Solid State Drive

Kalkulačka splátek CETELEM
4163 Kč s DPH

3441 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F4P50AA
Výrobce: HP Inc
Záruka: 24 měsíců
HP 128GB Solid State Drive
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Disková jednotka SSD HP 128 GB poskytuje oproti tradiční technologii pevných disků (HDD) řadu vylepšení s ohledem na výkon a odolnost. Diskové jednotky SSD neobsahují pohyblivé součásti, takže není třeba roztáčet plotny nebo mechanicky hledat soubory jako u tradičních pevných disků. Vlastnosti těchto jednotek významně zrychlují spouštění a vypínání systému a načítání aplikací, ale také celkovou rychlost odezvy aplikací. Disková jednotka SSD HP 128 GB dosahuje rychlosti sekvenčního čtení až 250 MB/s a rychlosti sekvenčního zápisu přinejmenším 140 MB/s.

• Můžete data ukládat na pevný disk neobsahující žádné pohyblivé součásti.
• Paměť flash NAND MLC nabízí vyšší přenosové rychlosti a vyšší odolnost buněk.
• Přináší významné zrychlení spouštění a ukončení systému a načítání aplikací.
• Vylepšený protokol zvyšující integritu dat
• Zvýšení výkonu s externí (průlomovou) rychlostí přenosu dat až 3 Gb/s.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 128GB Solid State Drive
Diskuze k produktu: hp-128gb-solid-state-drive není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.