vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 301 Černá inkoustová kazeta

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
356 Kč s DPH

294 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CH561EE
Výrobce: HP Inc
Záruka: 24 měsíců
HP 301 Černá inkoustová kazeta
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis Černé inkoustové kazety HP 301 jsou navrženy tak, aby poskytovaly snadno použitelné funkce, včetně technologie, která umožňuje dokončení tisku důležitých dokumentů i při nízké hladině určitého inkoustu. Tiskněte textové dokumenty v laserové kvalitě a obrázky, které odolají blednutí.
Barvy Černá
Výtěžnost (černobíle) 190 stran*
Objem kazety 3 ml
Hmotnost produktu 0,035 kg
Rozsah provozní teploty 15 až 32 °C
Rozsah provozní vlhkosti Relativní vlhkost 20 až 80 %
Kompatibilita HP Deskjet 1050, HP Deskjet 2050, HP Deskjet 2050s
Záruka Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
Anotace k výtěžnosti v počtu stran Testováno v řadě multifunkčních zařízení HP Deskjet 2050 - J510. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 301 Černá inkoustová kazeta
Diskuze k produktu: hp-301-cerna-inkoustova-kazeta není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.