vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Everyday Photo,A4, lesk, 200g, 100 ks

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
455 Kč s DPH

376 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: Q2510A
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP Everyday Photo,A4, lesk, 200g, 100 ks
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bavte se – tiskněte a sdílejte fotografické projekty za rozumnou cenu. Fotografický papír s nízkými náklady je ideální pro spontánní domácí fotografie a školní projekty. Pomocí softwaru HP Photo Creations proměníte snímky na fotokostky, kalendáře a další.
Rychle schnoucí fotografický papír vám umožní tisk barevných fotografických projektů použitelných okamžitě po vytištění. Výtisky rychle schnou a umožňují snadnou manipulaci. Fotografie vytištěné na hladkém a lesklém povrchu jsou ostré a jasné.
Papír vyrobený z vlákna s certifikátem FSC podporuje zodpovědné nakládání s lesy. Šetřete zdroje díky recyklaci – tento fotografický papír je možné recyklovat ve sběrných místech, která přijímají kartonové obaly[1].
Povrch média: Lesk Rozměry médií (jeden list): 210 x 297 mm Hmotnost tisk. materiálu: 200 g/m2 Počet listů v balení: 100 Tloušťka tiskového materiálu: 8 mil Počet balení v kartonu: 5 (po 100 listech)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Everyday Photo,A4, lesk, 200g, 100 ks
Diskuze k produktu: hp-everyday-photoa4-lesk-200g-100-ks není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.