vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D7H14A -HP LJ TRANSFER AND ROLLER KIT

Kalkulačka splátek CETELEM
6790 Kč s DPH

5612 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: D7H14A
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
D7H14A -HP LJ TRANSFER AND ROLLER KIT
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přehled
Sady pro údržbu tiskáren HP Laserjet zajistí, že tiskárna HP bude vždy provozuschopná a bude tisknout v nejvyšší možné kvalitě.
Funkce
Zajistěte nepřerušenou funkci tiskárny HP s optimální kvalitou pravidelným doplňováním spotřebních materiálů. Sady pro údržbu HP zajistí, že tiskárna HP bude stále k dispozici, což umožní dosáhnout mnohem vyšší efektivity práce. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění tiskárny HP na to, že díl vyžaduje údržbu. Sady pro údržbu HP obsahují odolný materiál, navíc jsou samozřejmě kryty zárukou HP.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D7H14A -HP LJ TRANSFER AND ROLLER KIT
Diskuze k produktu: hp-laserjet-sada-pro-prenos-a-valec není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.