vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Maintenance Kit pro LaserJet Printer řady M604, M605, M606 - 220V

Kalkulačka splátek CETELEM
10436 Kč s DPH

8625 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Spotř. materiál pro ink. tisk, cartridge nebo Tonery - originál
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F2G77A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Maintenance Kit pro LaserJet Printer řady M604, M605, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Funkce
Zajistěte nepřerušenou funkci tiskárny HP s optimální kvalitou pravidelným doplňováním spotřebních materiálů.Sady pro údržbu HP zajišťují, že tiskárna HP bude vždy k dispozici, což pomáhá maximalizovat efektivitu vaší firmy. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění na to, že díl vyžaduje údržbu.Sady pro údržbu HP obsahují odolný materiál, navíc jsou samozřejmě kryty zárukou HP.

Specifikace
Tisková technologie Laser Výtěžnost (černobíle) 225 000 stran Anotace k výtěžnosti v počtu stran Skutečná výtěžnost do velké míry závisí na tištěném obsahu a dalších faktorech. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Provozní požadavky
Rozsah skladovacích teplot 15 až 32 oC Vlhkost skladování 10 až 90 % RH

Rozměry a hmotnost
Rozměry balení (š x h x v) 482 x 294 x 267 mm Hmotnost balení 2,8 kg

Co je obsahem
Záruka 90denní omezená záruka (pouze výrobní součásti) Co je obsaženo v krabici Sada pro údržbu tiskáren HP LaserJet, 220 V
Instalační příručka Pokyny k recyklaci LLCPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Maintenance Kit pro LaserJet Printer řady M604, M605, M606 - 220V
Diskuze k produktu: hp-maintenance-kit-pro-laserjet-printer-rady-m604-m605-m606-220v není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.