vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Toner HP black | 8500str | LJ CP4025/4525

Kalkulačka splátek CETELEM
4368 Kč s DPH

3610 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CE260A
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
Toner HP black | 8500str | LJ CP4025/4525
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehled


Tiskový materiál HP 647 LaserJet zaručuje trvalou produktivitu a zabraňuje prostojům a plýtvání spotřebním materiálem. Vytvářejte firemní dokumenty v profesionální kvalitě a získejte kazety se spolehlivým výkonem. Tiskové kazety HP byly speciálně navrženy pro vaši tiskárnu.

Funkce
Tiskněte vynikající obchodní dokumenty s ostrým černým textem pomocí originálních kazet HP s tonerem ColorSphere. Získejte tisk v kanceláři v kvalitě z fotografického obchodu – toner HP je kompatibilní s širokou řadou laserových papírů a dodává trvalé výsledky.


Udržujte nízké náklady na tisk a zachovejte si svou produktivitu. Tonerové kazety HP Color LaserJet zajišťují bezproblémový tisk s trvalými výsledky. Protože byly tyto kazety navrženy pro výjimečnou spolehlivost, vyhnete se plýtvání spotřebním materiálem a drahým prostojům.
Zvolte si černou tonerovou kazetu, která nejlépe vyhovuje vaší kanceláři. Tato standardní kazeta je ideální pro každodenní kancelářský tisk. Sledujte snadno využití toneru a objednávejte nový díky vestavěným inteligentním funkcím kazet HP.

Specifikace


Barvy tiskových kazet:
Černá


Tisková technologie:
Laser


Výtěžnost (černobíle):
Průměrná výtěžnost kazety je 8 500 standardních stránek. Uváděná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798*.


Anotace k výtěžnosti v počtu stran:
*Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech.

Provozní požadavky


Rozsah provozní teploty:
10 až 32,5 °C


Rozsah skladovacích teplot:
-20 až 40 °C


Vlhkost skladování:
10 až 90 % RH

Rozměry a hmotnost


Rozměry balení (š x h x v):
390 x 164 x 214 mm


Hmotnost balení:
1,84 kg

Co je obsahem


Záruka:
Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.


Co je obsaženo v krabici:
Tonerová kazeta


Pokyny k recyklaci

[1] Dostupnost programu je různá. Možnost vrácení a recyklace tiskového spotřebního materiálu HP je v současnosti k dispozici ve více než 49 zemích a oblastech Asie, Evropy a Severní a Jižní Ameriky, a to prostřednictvím programu HP Planet Partners. Další informace naleznete na adrese: http://www.HP.com/recycle .


[2] Průměrná výtěžnost černé kazety při souvislém tisku. Uváděná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěném obsahu a dalších faktorech. Další informace naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsuppliesPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Toner HP black | 8500str | LJ CP4025/4525
Diskuze k produktu: hp-tiskova-kazeta-cerna-ce260a není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.