vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP CE390A Toner 90A pro LJ Enterprise 600 M601, M602, (10 000str), Black

Kalkulačka splátek CETELEM
4263 Kč s DPH

3523 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CE390A
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP CE390A Toner 90A pro LJ Enterprise 600 M601, M602, (10...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehled


Tonerové kazety HP 90A LaserJet zaručují stálý tisk dokumentů v profesionální kvalitě a zvyšují účinnost celé kanceláře. Tiskněte rychle, avšak ne na úkor kvality. Tiskněte sytý text a ostré obrázky, a navíc ušetříte náklady na energii

Funkce


Zvyšte svou účinnost – používejte originální tonerové kazety HP LaserJet. Vylepšený toner HP zasychá rychleji, a tak je možné dosáhnout rychlého tisku ve vynikající kvalitě. Rychlá a snadná instalace.
Díky sytému textu a ostrým černobílým obrázkům uděláte na všechny dojem profesionála. Tonerové kazety navržené a testované pro optimální kvalitu a výkon vám zajistí stálou kvalitu tisku – na všech stránkách.


Spolehněte se na vedoucí postavení společnosti HP na poli ochrany životního prostředí. Originální kazety HP LaserJet s vylepšenými tonery zvyšují úspornost tisku, a navíc jsou navrženy s ohledem na životní prostředí[1]. Díky programu HP Planet Partners můžete tonerové kazety recyklovat zodpovědným způsobem [2].

Specifikace
Barvy tiskových kazet: černá


Tisková technologie: Laser
Výtěžnost (černobíle):


Průměrná výtěžnost kazety je 10 000 standardních stránek. Uváděná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies .

Provozní požadavky
Rozsah provozní teploty: 10 až 32,5 °C


Rozsah skladovacích teplot: -20 až 40 °C
Vlhkost skladování:10 až 90 % RH

Rozměry a hmotnost


Rozměry balení (š x h x v): 391 × 193 × 300 mm
Hmotnost balení: 2,47 kg

Co je obsahem


Záruka:
Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.


Co je obsaženo v krabici:
Tonerová kazeta


Pokyny k recyklaci

[1] Výpočty úspory energie vycházejí ze srovnání tradičního toneru a systému tisku použitého u řady multifunkčních tiskáren HP LaserJet M4345 s energeticky úsporným tonerem HP a tiskovým systémem použitým u řady multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M4555. Testováno podle kritérií typické spotřeby elektřiny programu Energy Star. Skutečná úspora energie se může lišit.


[2] Dostupnost programu se může lišit. Možnost vrácení a recyklace tonerových kazet HP je v současnosti k dispozici ve více než 50 zemích a oblastech na celém světě, a to prostřednictvím programu HP Planet Partners. Více informací naleznete na stránkách http://www.hp.com/recycle, prostřednictvím kterých můžete také požádat o návratové obálky a sběrné krabice na obaly.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP CE390A Toner 90A pro LJ Enterprise 600 M601, M602, (10 000str), Black
Diskuze k produktu: hp-tiskova-kazeta-cerna-ce390a není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.