vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP tisková kazeta černá velká, CE260X

Kalkulačka splátek CETELEM
6230 Kč s DPH

5149 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CE260X
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP tisková kazeta černá velká, CE260X
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Černé tiskové kazety HP Color LaserJet CE260X dosahují profesionálních výsledků tisku u obchodních dokumentů. Originální kazety HP s tonerem ColorSphere byly navrženy speciálně pro vaši tiskárnu a šetří vaším časem a spotřebním materiálem. Průměrná výtěžnost kazety je 17 000 standardních stránek. Uváděná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798*. *Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP tisková kazeta černá velká, CE260X
Diskuze k produktu: hp-tiskova-kazeta-cerna-velka-ce260x není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.