vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Hvězdářský dalekohled Skyline 70?700 AZ (707AZ2)

Kalkulačka splátek CETELEM
3230 Kč s DPH

2669 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Váha: 7
Hvězdářský dalekohled  Skyline 70?700 AZ (707AZ2)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Teleskop Levenhuk Skyline 70x700 AZ je klasický refraktor s azimutální montáží. Umožňuje podrobné pozorování planet a jejich oběžnic. Díky své dlouhé ohniskové vzdálenosti (700 mm) poskytuje tento teleskop velmi ostrý obraz a při jeho vysokém prahovém rozlišení (1,71“) budete moci studovat měsíční krátery a hory, atmosférické úkazy na Jupiteru a řadu dalších zajímavostí. Tento teleskop je vhodný i pro pozemní pozorování a lze jej dokonce použít ke studiu dvojhvězd a dalších objektů hlubokého vesmíru uvedených v Messierově katalogu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Hvězdářský dalekohled Skyline 70?700 AZ (707AZ2)
Diskuze k produktu: hvezdarsky-dalekohled-skyline-70700-az-707az2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.