vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Hvězdářský dalekohled Skyline 90?900 EQ (909EQ2)

Kalkulačka splátek CETELEM
6830 Kč s DPH

5645 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Váha: 18
Hvězdářský dalekohled  Skyline 90?900 EQ (909EQ2)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Díky velké apertuře teleskopu Levenhuk Skyline 90x900 EQ budete moci pozorovat planety, dvojhvězdy, hvězdokupy a mlhoviny. Uran a Neptun se sice při pozorování jeví jen jako malé kotoučky, ale ostatní planety sluneční soustavy lze studovat podrobně. Budete například schopni pozorovat měsíční krátery a hory, polární čepičky na Marsu, sluneční skvrny a granulaci slunečního povrchu. Za dobrých podmínek vám tento teleskop umožní pozorovat všechny objekty Messierova katalogu a jasné NGC objekty. Tento model je vhodný i pro astrofotografii.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Hvězdářský dalekohled Skyline 90?900 EQ (909EQ2)
Diskuze k produktu: hvezdarsky-dalekohled-skyline-90900-eq-909eq2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.