vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP 364XL Black Ink Cart, 18 ml, CN684EE

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
503 Kč s DPH

416 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: CN684EE#BA3
Záruka: 24 měsíců
HP 364XL Black Ink Cart, 18 ml, CN684EE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Specifikace
Popis
Černé inkoustové kazety HP Photosmart 364XL umožňují tisk ostrých dokumentů v laserové kvalitě díky použití inkoustů HP Photosmart na bázi černého pigmentu. S tímto systémem s 5 samostatnými inkousty získáte ty pravé inkousty na bázi pigmentu nebo barviva pro každý projekt. Šetřete časem i penězi - zvolte vysokokapacitní kazety pro častý tisk.
Rozměry / Hmotnost / Záruka


Barvy tiskových kazet
Černá


Výtěžnost (černobíle)
550 stran*


Anotace k výtěžnosti v počtu stran
*Přibližná výtěžnost. Skutečná výtěžnost závisí na tiskárně a konkrétním použití. Více informací naleznete na webové adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.


Objem dodávané tiskové kazety
18 ml


Hmotnost produktu
0,06 kg


Rozsah provozní teploty
5 až 50 °C


Rozsah provozní vlhkosti
5 až 80% RH


Záruka
Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP 364XL Black Ink Cart, 18 ml, CN684EE
Diskuze k produktu: inkoust-hp-364xl-black-18ml-ps-c6380-d5460-b8850 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.