vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Intel Ethernet I210-T1 Gigabit Ethernet NIC PCIe

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
661 Kč s DPH

546 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: E0X95AA
Váha: 0,272
Záruka: 12 měsíců
Intel Ethernet I210-T1 Gigabit Ethernet NIC PCIe
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Využívejte síťové připojení Gigabit Ethernet, které zajistí optimální výkonnost s ohledem na životní prostředí. Získejte podporu technologie AVB (Audio Video Bridging) a efektivní řízení spotřeby s jednoportovým adaptérem PCI-Express Gigabit Ethernet s nízkým obsahem halogenů.
Co je obsaženo v krabici Karta Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC, nízkoprofilový držák, CD, příručka pro rychlou instalaci, prohlášení o záruce k produktu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Intel Ethernet I210-T1 Gigabit Ethernet NIC PCIe
Diskuze k produktu: intel-ethernet-i210t1-gigabit-ethernet-nic-pcie není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.