vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jabra BIZ 2300, Duo, USB, E-STD, FS, MS

Kalkulačka splátek CETELEM
3639 Kč s DPH

3007 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 2399-823-109
Výrobce: Jabra
Záruka: 24 měsíců
Jabra BIZ 2300, Duo, USB, E-STD, FS, MS
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lepší konverzace pro kontaktní centra Operátoři vašeho kontaktního centra jsou často prvním kontaktem s vaší společností. Jabra BIZ 2300 je zárukou toho, že každá konverzace bude pro zákazníka prvotřídní zkušeností se značkou. Tato nová kabelová náhlavní souprava má reproduktor s HD širokopásmovou frekvenční charakteristikou a prvotřídní systém potlačení hluku. Jabra BIZ 2300 pro kontaktní centra představuje kombinaci odolné konstrukce a nevtíravého, profesionálního skandinávského designu. Jabra BIZ 2300 pro tvrdou práci skvěle vypadá a jednoduše se ovládá. Je to náhlavní souprava pro pohodlné celodenní nošení. Charakteristika: Provoz: call centrum, hlučné prostředí Konektivita: telefon, PC USB, Softphone Mikrofon: NC do hlučného prostředí Provedení: mono nebo duo: spona přes hlavu Vlastnosti: velmi vysoká odolnost, elegantní vzhled, 10 vylepšení, např. rotace raménka 360°, kevralová šňůra, neodym, chirurgická ocel...


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jabra BIZ 2300, Duo, USB, E-STD, FS, MS
Diskuze k produktu: jabra-biz-2300-usb-duo-82-estd-freespin-ms není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.