vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington Charge & Sync Universal Cabinet

Kalkulačka splátek CETELEM
21426 Kč s DPH

17707 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: K67862EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 23 měsíců
Kensington Charge & Sync Universal Cabinet
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Kensington; Třída produktu: Zabezpečení pro notebooky; Druh produktu: Security cabinet; Doplňující informace: Kapacita: 10 iPad, Zabudované USB porty pro nabíjení a synchronizaci, Individual lock keys included, Nabíjení a synchro. 10 Apple iPad, iPad2, iPad3, iPad4, iPad mini, iPod touch a jiné; Barva: černá; Šířka: 400 mm; Výška: 430 mm; Délka: 350 mm; Hrubá hmotnost: 16.1 kg; Další informace: Specification


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington Charge & Sync Universal Cabinet
Diskuze k produktu: kensington-charge-sync-universal-cabinet není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.