vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington nový slot pro instalaci zámku na UltraBook®

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
414 Kč s DPH

342 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: K64995WW
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 60 měsíců
Kensington nový slot pro instalaci zámku na UltraBook®
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Notebooky Ultrabook™ a MacBook Air® jsou cennými pracovními nástroji a jsou velmi lákavé pro zloděje. Jejich zabezpečení však může být opravdu problematické. Některé velmi tenké notebooky totiž nejsou opatřeny bezpečnostním slotem, a jejich krádeži tudíž nelze zabránit připojením zámku. Naštěstí existuje řešení, které je stejně chytré a elegantní jako samotný ultrabook.

Adaptér bezpečnostního slotu Kensington lze bezpečně upevnit k ultrabookům a dalším periferním zařízením, která nemají integrovaný bezpečnostní slot Kensington. Stačí adaptér jednoduše připojit dodávaným, extrémně pevným průmyslovým lepidlem a k ochraně své investice před krádeží můžete použít zámek pro notebooky. (Zámek je prodáván samostatně.) Váš ultrabook je nyní ultrabezpečný.

•Atraktivní adaptér pro notebooky Macbook Air a Ultrabook bez slotu Kensington
•Kompatibilní s notebooky Ultrabook® a MacBook®
•Průměr adaptéru bezpečnostního slotu 40 mm (1,5 palce)
•Obsah balení: Adaptér bezpečnostního slotu, páska, lepidlo

•Vhodné pro: Ultrabooky


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington nový slot pro instalaci zámku na UltraBook®
Diskuze k produktu: lankovy-zamek-kensington-ultrabook-adapter-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.