vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

set Logitech Wireless Desktop MK270, CZ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
918 Kč s DPH

759 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 920-004527
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,55
Záruka: 36 měsíců
set Logitech Wireless Desktop MK270, CZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Klávesnice standardní velikosti s numerickou klávesnicí, směrovými klávesami a devíti funkčními klávesami je pohodlná, praktická a odolná.

Bezdrátové připojení s dlouhým dosahem
* Díky pokročilé bezdrátové technologii Logitech Advanced o frekvenci 2,4 GHz získáte rychlé a spolehlivé připojení na vzdálenost až 10 metrů prakticky bez zpoždění a výpadků.

Kompaktní myš
* Berte si myš s sebou. Tato praktická myš se snadno vejde do počítačových brašen a kapes, díky čemuž si ji můžete brát spolu s počítačem.

Prodloužená životnost baterií
* Životnost baterií až 36 měsíců v klávesnici a 12 měsíců v myši - plus přepínače zap/vyp – umožňuje pracovat celé měsíce bez starostí s výměnou baterií

Osm klávesových zkratek
* Okamžitý přístup k ovládání médií – filmům, hudbě, internetu, e-mailu, přehrávání/pozastavení, nastavení hlasitosti a dalším funkcím – budete mít na dosah ruky.

Systémové požadavky:
* Windows Vista®, Windows® XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10
* Chrome OS™

Obsah balení:
* Klávesnice
* Myš
* USB Nanopřijímač
* 2 AAA (klávesnice) a 1 AA (myš) baterie
* Uživatelská příručka

Specifikace na webu výrobce: http://www.logitech.com/cs-cz/product/wireless-combo-mk270


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k set Logitech Wireless Desktop MK270, CZ
Diskuze k produktu: logitech-wireless-desktop-mk270-bezdratova-sada-klavesnice-a-mysi-cz-verze není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.