vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Myš MaxTrack Wireless Mouse USB, bezdrátová

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
375 Kč s DPH

310 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: 19829
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
TRUST Myš MaxTrack Wireless Mouse USB, bezdrátová
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Laserová myš Trust EVO Advanced Hledáte plně vybavenou myš? Laserová myš Trust Evo nabízí skoro všechny funkce, které vás napadnou. Funguje na každém povrchu včetně skla, a to díky pokročilému snímači laserového paprsku. Elegantní design Povrch z kartáčovaného hliníku doslova vyzařuje kvalitu. V kombinaci s dokonale ergonomických designem a podložkou pod palec nabízí myš EVO opravdu jen to nejlepší. Zajistí vám maximální produktivitu i po mnoho hodin v kuse. Špičkový snímač Přestává vaše současná myš fungovat na obtížném povrchu? Tomu je konec! Laserová myš EVO Advanced funguje bezchybně dokonce i na skle. Pokročilá technologie Díky USB přijímači může myš EVO pracovat i bezdrátově do vzdálenosti 10 m. Stav baterie vždy snadno ověříte díky LED indikátorům. Nastavte si preferované rozlišení (800-1600-2400 dpi) stisknutím tlačítka DPI. Záplava funkcí Pokročilý snímač laserového paprsku, který spolehlivě funguje skoro na každém povrchu Nastavitelné úrovně snímacího rozlišení Životnost baterie až jeden rok 4 tlačítka pro palec (Start Windows, zvětšení, prohlížeč) Indikátory stavu nabití baterie a rychlosti myši Navrženo s vášní Elegantní povrch z kartáčovaného hliníku Ergonomický design umožňující práci bez přestávek Podložka pod palec Pogumovaný povrch pro lepší úchop


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Myš MaxTrack Wireless Mouse USB, bezdrátová
Diskuze k produktu: mys-trust-maxtrack-wireless-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.