vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

stojan TRUST Azul Laptop Cooling Stand with dual fans

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
647 Kč s DPH

535 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20104
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
stojan TRUST Azul Laptop Cooling Stand with dual fans
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Chladicí podložka pod notebook Trust Azul Zažijte osvěžující zážitek při práci s notebookem. Chladicí podložka Azul zabraňuje přehřívání notebooku, čímž umožňuje pohodlnou práci. Chlazení Notebooky se začínají při déletrvající práci zahřívat. V tomto okamžiku se aktivuje tepelná ochrana a výkon zařízení se snižuje. Chladicí podložka Azul je vybavena dvěma podsvícenými chladicími ventilátory. V kombinaci s kovovým mřížkovaným povrchem ochlazují celou spodní část notebooku. Rozšířené možnosti práce Pracujte déle a pohodlněji. Díky sklonu chladicí podložky můžete psát v ergonomické poloze. Napájení prostřednictvím konektoru USB Zůstaňte mobilní: Podložka Azul je napájena prostřednictvím portu USB v notebooku. S podložkou tak můžete pracovat, kdekoliv budete chtít, bez nutnosti elektrické zásuvky. Díky dodatečnému integrovanému portu USB získáváte větší flexibilitu – můžete připojit další zařízení USB. Chladicí výkon Modře podsvícené ventilátory Horní kovový mřížkovaný povrch pro ideální proudění vzduchu Pro notebooky do velikosti 17,3” Funkce Ergonomické psaní Další integrovaný port USB Gumové nožky pro stabilnější polohu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k stojan TRUST Azul Laptop Cooling Stand with dual fans
Diskuze k produktu: odolna-digitalni-kamera-easypix-goxtreme-deep-sea-full-hd-1080p není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.