vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ESD Life Is Strange Complete Season (Episodes 1-5)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
284 Kč s DPH

235 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 2101
Výrobce: ESD GAMES
Záruka: 24 měsíců
ESD Life Is Strange Complete Season (Episodes 1-5)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elektronická licence určená pro platformu Steam

Complete Complete Season obsahuje epizody 1-5.

Hlavní postavou hry je Maxine Caulfield,studentka fotografie v posledním ročníku, která se po pěti letech vrátí domů anáhodou u sebe objeví zvláštní schopnost- může posouvat čas zpět. Díky tomuto daru zachrání svou nejlepší kamarádku z dětství Chloe Price a s její pomocí vyráží do ulic Arcadia Bay vyšetřovat tajemnézmizení Chloeiny přítelkyně Rachel. Maxse musí rychle naučit pracovat se svounovou schopností, neboť i sebemenší změna minulosti může vést k devastujícím následkům v budoucnosti.

Life is Strange je pětidílná adventura zpohledu třetí osoby, nabízející hráči volně vracet čas a opakovat události podle svého. Každá změna ale ovlivňuje příběh jiným způsobem a posouvá hráče k jinému konci.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ESD Life Is Strange Complete Season (Episodes 1-5)
Diskuze k produktu: opticord-pigtail-fiber-optic-patch-cord-st-50-125-1m-om3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.