vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Opticord ST-ST 62,5/125µ 30m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1466 Kč s DPH

1212 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1209
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
Opticord ST-ST 62,5/125µ 30m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ST-ST Optický patch cord 62,5/125 30m



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Opticord ST-ST 62,5/125µ 30m
Diskuze k produktu: opticord-stst-625-125-30m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.