vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F 5m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
190 Kč s DPH

157 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ku2rep5
Výrobce: PremiumCord
Záruka: 24 měsíců
PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F 5m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu: USB 2.0 aktivní repeater 5m Kabel je vhodný pro prodloužení USB až do 25m (při použití více kusů). Umožní používat jakoukoliv USB periferii až na vzdálenost 25m od počítače.
- USB 1.1 a 2.0 - prodlužovací kabel USB aktivní - možnost zapojit až 5 kabelů (25m) za sebe při 5 segmentech!! - funguje jako transparentní HUB - 1.5Mbps/12Mbps/480Mbps přenosová rychlost - délka 5m - doporučujeme prokládat mezi dva extendery pasivním USB kabelem!
Pro systémy: WINDOWS 98/ME/2000/XP/Vista/Windows7 iMac, G3, G4,or iBook Mac Os V9.0+ Linux


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F 5m
Diskuze k produktu: premiumcord-usb-20-repeater-a-prodluzovaci-kabel není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.