vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PREMIUMCORD PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F 20m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
509 Kč s DPH

421 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ku2rep20
Výrobce: PremiumCord
Záruka: 24 měsíců
PREMIUMCORD PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací k...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu: USB 2.0 aktivní repeater kabel 20m
Kabel je vhodný pro prodloužení USB kabelu, který dle USB normy může být maximálně dlouhý 5m. Umožní používat a připojit jakoukoliv USB periferii až na vzdálenost 20m od počítače.
- Podporuje USB V1.1 a V2.0 - Prodlužovací kabel USB má integrované dva aktivní zesilovače. - 1.5Mbps/12Mbps/480Mbps přenosová rychlost. - Napájení aktivního kabelu je z portu USB, není třeba externího napájení - Délka prodlužovacího kabelu: 20m - Aktivní repeater prodlužovací kabel má konektory A-male a A-female. - Konektor A-male se zapojí do počítače, do konektoru A-female se zapojí kabel od USB zařízení. - V kabelu jsou integrovány dva zesilovače, které umožňují přenos USB2.0 signálu na velkou vzdálenost - Barva: černá - Balení: papírová barevná krabice viz foto
Pro operační systémy: WINDOWS 98/ME/2000/XP/Vista/Windows7 iMac, G3, G4,or iBook Mac Os V9.0+ Linux


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PREMIUMCORD PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F 20m
Diskuze k produktu: premiumcord-usb-20-repeater-a-prodluzovaci-kabel-a-ma-f-20m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.