vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DCLEAN Profesionální mikrofázová utěrka DWIPES (20x20cm)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
120 Kč s DPH

99 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DW-2020
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
DCLEAN Profesionální mikrofázová utěrka DWIPES (20x20cm)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Profesionaacute;lniacute; mikrofaacute;zovaacute; utěrka na TFT/ LCD/Plasma monitory
Vysokaacute; hustota vlaacute;ken a kompaktniacute; vlaacute;knovaacute; struktura daacute;vajiacute; DWIPES vyacute;jimečneacute; čistiacute;ciacute; schopnosti při mokreacute;m i sucheacute;m čiscaron;těniacute;, ktereacute; se znaacute;sobiacute; v kombinaci s čistiacute;ciacute;mi roztoky D-CLEAN (např. 3125, S-5001, S-5002, S-5012). Při čiscaron;těniacute; nezanechaacute;vaacute; scaron;mouhy. Vysokaacute; savost a rychleacute; schnutiacute; jsou jedinečneacute; vlastnosti umožňujiacute;ciacute; mnohonaacute;sobneacute; použitiacute;.
Utěrka DWIPES je pratelnaacute; s vysokou životnostiacute;. Vysokaacute; hladkost povrchu a měkkost na omak chraacute;niacute; čiscaron;těnyacute; povrch před poscaron;kraacute;baacute;niacute;m.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DCLEAN Profesionální mikrofázová utěrka DWIPES (20x20cm)
Diskuze k produktu: profesionalni-mikrofazova-uterka-dwipes-20-x-20-cm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.